Princ Harry řádil v Americe, na webu jsou nahé fotky

ČTK ČTK
22. 8. 2012 13:15
Pilota vrtulníků britské armády vyfotili v Las Vegas na uzavřeném večírku
Princ Harry zastupoval babičku Alžbětu II. na závěrečném ceremoniálu olympiády v Londýně. Teď musí vysvětlovat, co dělal v Americe.
Princ Harry zastupoval babičku Alžbětu II. na závěrečném ceremoniálu olympiády v Londýně. Teď musí vysvětlovat, co dělal v Americe. | Foto: Reuters

Londýn - Vnuk britské královny Alžběty II., princ Harry, si zřejmě pořádně užíval svůj pobyt v americkém Las Vegas. Svědčí o tom fotky, na nichž bez šatů dovádí s nahou dívkou. Snímky zveřejnil bulvární server TMZ.

Zdroj z Buckinghamského paláce agentuře Reuters potvrdil, že jde opravdu o vnuka britské královny. Na světě je tak další skandál, který by mohl být pro prince Harryho i královskou rodinu minimálně velmi nepříjemný.

Jedna z fotografií ukazuje nahatého prince - pilota vrtulníků britské armády, jak si rukou zakrývá genitálie a za ním stojí nahá dívka. Další zase 27letého příslušníka královské rodiny zobrazuje nahého zezadu, jak se v předklonu tiskne k nahé ženě.

Princ Harry v akci: 

Rozmazané snímky byly údajně vyfoceny ve VIP salónku hotelu v Las Vegas, kde si princ užíval soukromé prázdniny s přáteli. Pořízeny byly podle TMZ poté, co syn dědice britského trůnu a zesnulé princezny Diany s kamarády sešli do hotelového baru a pozvali několik žen k sobě na pokoj.

Princ Harry závodil s Boltem.
Princ Harry závodil s Boltem. | Foto: Reuters

Pro prince Harryho nejde o první šrám na jeho reputaci. V roce 2002 připustil konzumaci marihuany i to, že před dosažením povoleného věku pil alkohol. O tři roky později se dostal na první stránky novin, když na maškarní bál přišel v nacistické uniformě.

V posledních letech, kdy sloužil mimo jiné v Afghánistánu, ale jeho image playboye ustupovala do pozadí. Babičku Alžbětu II. například tento měsíc zastupoval na závěrečném ceremoniálu olympiády v Londýně.

Drobných skandálů se ovšem v poslední době dopustila také princezna Kate Middleton a její sestra Philippa Charlotte, zvaná Pippa, která se v Británii rychle stala oblíbeným terčem bulvárních médií.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 hodinami

Trump příkazem usiluje o snížení právní ochrany sociálních sítí

Americký prezident Donald Trump dnes nařídil přezkoumat zákon, který chrání sociální sítě před převzetím zodpovědnosti za obsah zveřejněný jejich uživateli. Exekutivní příkaz podepsal v reakci na krok společnosti Twitter, která označila několik jeho zpráv za nepřesné. Podle názorů odborníků nemá jeho pokus valnou šanci na úspěch, napsaly světové agentury.

Trump příkazem útočí na ustanovení zákona z roku 1996, které dává společnostem Facebook, Twitter, Youtube a Google de facto imunitu vůči žalobám spojeným s veřejným obsahem, neboť jim udílí status pouhé platformy. Cílem prezidentova příkazu je změnit způsob, jakým je zákon využíván. Regulačním úřadům chce umožnit, aby se mohly vyjádřit k tomu, jak jednotlivé společnosti spravují obsah na sítích.

Zdroj: ČTK
Další zprávy