Pes ukradl redaktorce mikrofon v živém vstupu. Z videa je hit sociálních sítí

pru pru
6. 4. 2021 19:49
Televizní předpověď počasí z ulic Moskvy nečekaně zpestřil zlatý retrívr. Ruské redaktorce Naděždě Serežkinové, která při živém vstupu informovala o jarních teplotách, vytrhl běžící pes mikrofon z ruky. Ta se bez váhání za retrívrem rozběhla a šokovaná moderátorka ve studiu musela živý vstup přerušit. Podívejte se na sestřih z vysílání, který se stal hitem na sociálních sítích.
Pes nečekaně ukradl redaktorce mikrofon během živého vstupu, bez váhání se za ním rozběhla. | Video: Reuters, Mir TV

Redaktorce Naděždě Serežkinové z ruské televizní stanice Mir se nakonec utíkajícího psa podařilo dohnat a do vysílání se po chvíli s úsměvem vrátila. Zlatý retrívr při útěku mikrofon sice poničil, ale žádnému členovi štábu se nic nestalo. V dalším živém vstupu už retrívr poslušně seděl vedle redaktorky, která vtipkovala, že je tak akorát vhodné počasí na procházky se psem.

Video se stalo na sociálních sítích velmi populárním. Po tom, co živý vstup stanice Mir odvysílala 1. dubna, získal jeho sestřih za čtyři dny přes 500 tisíc zhlédnutí na YouTube.

Ačkoliv o případu informují i světová média, objevují se spekulace, že ruská televize incident sehrála. Někteří komentující připomínají, že se vstup odehrál na apríla. Upozorňují také na až podezřelou poslušnost retrívra, který v druhém vstupu klidně sedí a třese si packou s redaktorkou.

Dosud ani není jasné, komu zlatý retrívr patřil. Serežkinová společně s moderátorkou nechtěly celý incident vůbec komentovat, uvedl americký server Newsweek.

 

Právě se děje

před 1 minutou

Benátky pokutují neuctivé turisty, Češi se ve městě proháněli na kole

Italské Benátky se potýkají s neotesanými turisty, kteří porušují takzvané "urbánní dekorum", tedy pravidla slušného chování v historickém městě. 

Francouzský turista si vysloužil pokutu ve výši 150 eur (zhruba 3835 korun) za to, že na hlavním benátském kanále provozoval takzvaný paddleboarding, tedy jízdu na prkně vestoje s pádlem. Uvedla to dnes místní policie, která se zaměřuje i na dodržování pravidel slušného chování ve městě na laguně a provedla zátah proti "neuctivým" návštěvníkům. Ti se do starobylých Benátek opět vrací ve větším množství po posledním proticovidovém lockdownu.

Policie zmínila i další příklady pokleslého chování turistů, včetně případu dvou Čechů, kteří dostali pokutu ve výši 100 eur každý. Jeden z nich se projížděl po náměstíčku Campiello Selvatico na kole, druhý se proháněl před historickým palácem Palazzo Cavalli na elektrickém skútru.

Dvě Němky podle policie musely zaplatit pokutu v úhrnné výši 250 eur za to, že se slunily v bikinách u kostela San Stae, což policie označila za další příklad "degradace" města. Tři turisté z Bangladéše pak dostali každý pokutu 50 eur za to, že po historickém mostě Ponte della Costituzione hrkali s cestovními kufry na kolečkách.

Další zprávy