Pes ukradl redaktorce mikrofon v živém vstupu. Z videa je hit sociálních sítí

Televizní předpověď počasí z ulic Moskvy nečekaně zpestřil zlatý retrívr. Ruské redaktorce Naděždě Serežkinové, která při živém vstupu informovala o jarních teplotách, vytrhl běžící pes mikrofon z ruky. Ta se bez váhání za retrívrem rozběhla a šokovaná moderátorka ve studiu musela živý vstup přerušit. Podívejte se na sestřih z vysílání, který se stal hitem na sociálních sítích.
Pes nečekaně ukradl redaktorce mikrofon během živého vstupu, bez váhání se za ním rozběhla. | Video: Reuters, Mir TV

Redaktorce Naděždě Serežkinové z ruské televizní stanice Mir se nakonec utíkajícího psa podařilo dohnat a do vysílání se po chvíli s úsměvem vrátila. Zlatý retrívr při útěku mikrofon sice poničil, ale žádnému členovi štábu se nic nestalo. V dalším živém vstupu už retrívr poslušně seděl vedle redaktorky, která vtipkovala, že je tak akorát vhodné počasí na procházky se psem.

Video se stalo na sociálních sítích velmi populárním. Po tom, co živý vstup stanice Mir odvysílala 1. dubna, získal jeho sestřih za čtyři dny přes 500 tisíc zhlédnutí na YouTube.

Ačkoliv o případu informují i světová média, objevují se spekulace, že ruská televize incident sehrála. Někteří komentující připomínají, že se vstup odehrál na apríla. Upozorňují také na až podezřelou poslušnost retrívra, který v druhém vstupu klidně sedí a třese si packou s redaktorkou.

Dosud ani není jasné, komu zlatý retrívr patřil. Serežkinová společně s moderátorkou nechtěly celý incident vůbec komentovat, uvedl americký server Newsweek.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 minutami

Provoz na dálnici D1 přerušila na 169. kilometru nehoda kamionu, tvoří se dlouhé kolony

Provoz na 169. kilometru dálnice D1 u Domašova na Brněnsku je kvůli nehodě kamionu z pondělního večera stále přerušený. Kamiony ve směru na Brno stojí od 161. kilometru. Průjezdný není ani směr na Prahu, kde byla po ránu kolona zhruba 12 kilometrů dlouhá. Policisté provoz odklání mezi exity 168 a 178. Na objízdných trasách, které vedou po silnici II/602, se nyní v ranní špičce tvoří kolony a řidiči se musí připravit na zdržení, řekl policejní mluvčí Pavel Šváb. Policie rovněž kolem 8:00 na svém twitteru uvedla, že se uklízí vysypaný náklad a následně bude nutné opravit poničené dopravní značení a betonová dělící svodidla.

Bulharský kamion se převrátil v pondělí okolo 19:15 v zúženém úseku. Zcela tak zablokoval oba směry D1. Při nehodě nikdo neutrpěl vážnější zranění, řekl mluvčí jihomoravských policistů Bohumil Malášek.

V kamionu byly krabice s pivem, které bylo potřeba přeložit do jiného vozu. "V průběhu noci se podařilo vyprostit havarovaný kamion. Nyní probíhá úklid vozovky. Objízdná trasa je přetížená, v ranní špičce je na ní velké riziko tvorby kolon," sdělila policie dnes ráno na twitteru.

Zdroj: ČTK
před 58 minutami

Kvůli vážné dopravní nehodě je obousměrně přerušený provoz na Pražském okruhu u Modletic

Kvůli vážné dopravní nehodě je obousměrně přerušený provoz na Pražském okruhu u Modletic. U sjezdu z dálnice D1 se ve směru na Ruzyň srazilo nákladní auto s dodávkou. Před místem nehody se tvoří kolona. Vyplývá to z informací pražské policie a na dopravním webu Ředitelství silnic a dálnic.

Nehoda se stala kolem 07:15 na 77. kilometru Pražského okruhu. "Probíhá vyprošťování osoby. Doprava je zastavena v obou směrech a okruh je neprůjezdný," uvedla na Twitteru police. Její mluvčí Jan Rybanský doplnil, že orientační dechová zkouška u řidičů byla negativní.

Zdroj: ČTK
Další zprávy