Nejluxusnější hotel světa pořádá prohlídky, za pár tisíc ukáže i koupelnu ze zlata

Nejluxusnější hotel světa pořádá prohlídky, za pár tisíc ukáže i koupelnu ze zlata
Hotel Burdž al-Arab stojí téměř 22 let na soukromém ostrově nedaleko nábřeží a je okamžitě rozpoznatelný díky svému designu, jehož vzorem je tvar vlající plachty.
Následuje návštěva unikátního atria hotelu, které se svými 180 metry patří k nejvyšším na světě.
Vstup do komplexu byl neubytovaným hostům nebo návštěvníkům restaurace zapovězený, ale od 15. října se luxusní dveře hotelu Burdž al-Arab otevřou takřka všem. Podívejte se, co zážitkový program v přepočtu za 2300 korun nabízí.
Ředitel hotelu Andy Nicholson se rozhodl luxusní komplex otevřít veřejnosti, protože letos v prosinci uplyne 50 let od založení Spojených arabských emirátů a v Dubaji také byla otevřena výstava Expo, která se vůbec poprvé koná na Blízkém východě.
Foto: Shutterstock
Magazín Magazín
19. 10. 2021 6:00
Vstup do hotelu Burdž al-Arab v Dubaji byl neubytovaným hostům zapovězený, ale od 15. října se luxusní dveře komplexu otevřely takřka všem. Zážitkový program slibuje prohlídky i poodhalení zajímavých příběhů luxusního hotelu ve Spojených arabských emirátech.

Sprchy zdobené obklady z 24karátového zlata, přikrývky plněné prachovým peřím z opuštěných kachních hnízd na Islandu, 30 různých druhů mramoru nebo strop z 21 tisíc krystalů symbolizující Mléčnou dráhu. To jsou jen některé z vymožeností, jež čekají na hosty v dubajském Burdž al-Arab, jednom z nejluxusnějších hotelů na světě. A v přepočtu za dva tisíce korun se na to teď mohou podívat i turisté a návštěvníci Dubaje, píše web CNN.

Podívejte se, jak to v pětihvězdičkovém hotelu vypadá.

 

Právě se děje

Další zprávy