Jak se dá strávit léto? Známe vítěze letošní fotosoutěže

Jak se dá strávit léto? Známe vítěze letošní fotosoutěže
2. místo: Fotografie ze skákání z letounu AN2 v Prostějově - Borat jump of Parawalachia. :-)
3. místo: Letní dětská radost na kolotoči.
Kafčo v moři na ostrově Pašman v Chorvatsku. Kavárna u přístavu Tkon.
V moři pod vodou. Potápění bylo fajn.
Foto: Marika Cuhová
Aktuálně.cz Aktuálně.cz
Aktualizováno 21. 8. 2016 6:30
Děkujeme všem čtenářům Aktuálně.cz, kteří se zúčastnili naší fotosoutěže o nejlepší snímek na téma Jak trávit letošní léto. Zde se můžete podívat nejen na snímky, které získaly nejvíce hlasů, ale i na všechny ostatní, které redakce do soutěže obdržela.
 

Právě se děje

před 4 minutami

Fotbalisté Finska postoupili poprvé v historii na Euro

Fotbalisté Finska postoupili poprvé v historii na Euro díky domácí výhře 3:0 nad Lichtenštejnskem. Dva góly dal nejlepší střelec výběru Teemu Pukki.

před 19 minutami

Česko se ohradilo proti rozšiřování těžby v polském dolu Turów

České ministerstvo životního prostředí v pátek vydalo nesouhlasné stanovisko k rozšiřování polského hnědouhelného dolu Turów u česko-polské hranice. Stanovisko vydalo ve spolupráci s Libereckým krajem a Českou geologickou službou. Ministerstvo to oznámilo v tiskové zprávě. V případě, že by se polská strana rozhodla i přesto těžbu rozšířit, Česko požaduje například finanční kompenzace případných škod nebo vznik těsnící stěny bránící odtékání podzemních vod.

"Stanovisko za Českou republiku je nesouhlasné. Doplněny jsou ale také podmínky, vytvořené ve spolupráci s geology, krajem, obcemi i odbornou veřejností, a Libereckým krajem odsouhlasené, které jsou pro nás absolutně nepřekročitelné, kdyby se Polsko rozhodlo i přes náš nesouhlas v těžbě na Turowě pokračovat," oznámil ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO).

Zdroj: ČTK
Další zprávy