Nehody, prostitutky i pouliční bitky. Street View zachytil vtipné i bizarní momenty

Nehody, prostitutky i pouliční bitky. Street View zachytil vtipné i bizarní momenty
Na požádání je možné si nechat dodatečně rozmazat část obrázku, například domu či vozidla.
Nohy, které se moc nepovedly.
Tato konfliktní situace vypadá trochu přitažená za vlasy.
Tato jízda autobusem určitě nebyla žádná procházka růžovým sadem.
Foto: Aktuálně.cz / Google Street View / Google LLC
Dan Poláček Magazín ČTK Dan Poláček, Magazín, ČTK
27. 5. 2022 6:00
Street View je populární mapová aplikace, která je součástí Google Map a v současné době je dostupná ve více než 88 zemích světa včetně částí Antarktidy a Arktidy. Americká internetová společnost Google ji spustila před 15 lety.

Uživatelé si díky aplikaci mohou prohlížet 360stupňové snímky městských ulic, ale i přírodních a kulturních památek. Z pohodlí domova se lidé také mohou například pokochat vrcholem nejvyšší hory Evropy Mont Blancu, vystoupat do základního tábora nejvyšší hory světa Mount Everestu, projet se modelovou železnicí Miniatur Wunderland v německém Hamburku, projít si úzké stezky Grand Canyonu či si prohlédnout zvířata v zoologické zahradě v americkém San Diegu.

Kamerám se při focení pro Street View za 15 let podařilo zachytit na nejrůznějších místech světa řadu kuriózních výjevů z běžného života. Spatřit je tak možné automobilové nehody, prostitutky, pouliční bitky či močení na veřejnosti. Podívejte se. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Ten Hag má první posilu, do United přichází bek z Feyenoordu

První letní posilou fotbalistů Manchesteru United se stal nizozemský obránce Feyenoordu Tyrell Malacia, který s šestým týmem uplynulé sezony anglické ligy podepsal čtyřletou smlouvu s možnou opcí na další rok. Podle britských médií zaplatili United za dvaadvacetiletého reprezentanta zhruba 13 milionů liber (asi 374 milionů korun), případné bonusy se můžou vyšplhat na dalších 1,7 milionu (asi 49 milionů).

Malacia, který má surinamskou matku a otce z Curacaa, prošel akademií Feyenoordu. Za jeho áčko debutoval v prosinci 2017 v utkání Ligy mistrů s Neapolí. Loni dostal pozvánku do národního týmu Curacaa i do nizozemské reprezentace. Vybral si evropský tým, zatím v něm má na kontě pět zápasů.

V uplynulé sezoně patřil s 50 zápasy k nejvytíženějším hráčům Feyenoordu, jemuž pomohl k třetímu místu v lize a postupu do finále Evropské konferenční ligy. V United, které před sezonou převzal nizozemský trenér Erik ten Hag, by měl Malacia bojovat o místo v základní sestavě s Lukem Shawem a Alexem Tellesem.

Další zprávy