Nehody, prostitutky i pouliční bitky. Street View zachytil vtipné i bizarní momenty

Nehody, prostitutky i pouliční bitky. Street View zachytil vtipné i bizarní momenty
Na požádání je možné si nechat dodatečně rozmazat část obrázku, například domu či vozidla.
Nohy, které se moc nepovedly.
Tato konfliktní situace vypadá trochu přitažená za vlasy.
Tato jízda autobusem určitě nebyla žádná procházka růžovým sadem.
Foto: Aktuálně.cz / Google Street View / Google LLC
Dan Poláček Magazín ČTK Dan Poláček, Magazín, ČTK
27. 5. 2022 6:00
Street View je populární mapová aplikace, která je součástí Google Map a v současné době je dostupná ve více než 88 zemích světa včetně částí Antarktidy a Arktidy. Americká internetová společnost Google ji spustila před 15 lety.

Uživatelé si díky aplikaci mohou prohlížet 360stupňové snímky městských ulic, ale i přírodních a kulturních památek. Z pohodlí domova se lidé také mohou například pokochat vrcholem nejvyšší hory Evropy Mont Blancu, vystoupat do základního tábora nejvyšší hory světa Mount Everestu, projet se modelovou železnicí Miniatur Wunderland v německém Hamburku, projít si úzké stezky Grand Canyonu či si prohlédnout zvířata v zoologické zahradě v americkém San Diegu.

Kamerám se při focení pro Street View za 15 let podařilo zachytit na nejrůznějších místech světa řadu kuriózních výjevů z běžného života. Spatřit je tak možné automobilové nehody, prostitutky, pouliční bitky či močení na veřejnosti. Podívejte se. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 23 minutami

V zásobnících je už veškerý plyn, který koupila správa hmotných rezerv na pokyn vlády

V plynových zásobnících je už veškerý plyn, který koupila Správa státních hmotných rezerv (SSHR) na pokyn vlády. SSHR pořídila 2,4 terawatthodin zemního plynu. Celková cena je 8,5 miliardy korun a je v ní započítáno DPH, poplatek za dopravu a skladování na 11 měsíců. Uvedl to předseda SSHR Pavel Švagr. Plyn dosud v nouzových zásobách nebyl. Celkově jsou zásobníky v České republice naplněny asi ze dvou třetin.

Zdroj: ČTK
Další zprávy