reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Nenechte se „ vykoupat“ v koupelně

Foto: Flexi
Rekonstrukce nebo stavba nové koupelny je pro mnoho lidí noční můrou.

O rady jsme požádali zkušenou designérku Ing. Michaelu Kohoutkovou z koupelnového studia Flexi s.r.o.

Jak dlouho se teto prací věnujete?
Na projektech realizací jsem začínala před 8 lety. Můj první projekt byla realizace koupelen ve 21 rodinných domech a 160 bytech v Dolních Břežanech. Byla jsem hozena do vody a nezbylo mi než v ní plavat (smích). Tak to v naší rodinné firmě Flexi chodí.

V čem jste pro vaše klienty odlišní od konkurence?
Ke každému klientovi přistupuji individuálně. Seznámím se v prvé řadě s projektem. Mám ráda, když koupelna navazuje na interiér celého domu nebo bytu. První schůzky vždy probíhají u mě na vzorkovně. Následuje ve většině případů prohlídka místa realizace, což obvykle velká koupelnová studia nedělají. Pro mě je velmi důležité znát potřeby klienta. Jeho představu o prostoru, barvách, materiálech, i jaké zařizovací předměty chce použít. V podstatě s nimi probírám dispoziční řešení, design, funkci, rozpočet i následnou realizaci. Všechno zajistíme v rámci zakázky naším týmem. V tomto se lišíme od naší konkurence asi nejvíc.

S jakým materiálem ráda pracujete?
Dnes jsou velmi trendy obklady rozměru 1000×3000. Například španělský výrobce INALCO, se kterým spolupracujeme, má nádherné velkoformátové obklady a dlažby v úžasném designu. Mám oblíbeného výrobce sanity firmu Duravit, kde je osvědčená kvalita, funkčnost a výborný servis. Další naše spolupracující Italská firma je Catalano. Mým cílem je spolupracovat pouze s výrobci, kteří mají v České republice servis. Miluju nadčasovost, jednoduchost a snažím se pracovat s materiály, které ladí s místem a stylem projektu. Ráda pracují také s imitací dřeva.

Pochopil jsem správně z vašeho povídání, že koupelnu navrhnete, vyberete materiály a dodáte na klíč, včetně stavebních prací?
ANO. Naším cílem je, aby se klient o nic nestaral a mohl se věnovat svým věcem. Koupelnu mu předáme, až je hotová a on se "nezkoupaný" při její realizaci může rovnou koupat (smích).

Celý rozhovor najdete na www.koupelny-flexi.cz/novinky.

autor: Flexi | 14. 11. 2017 9:06

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama