reklama
 
 

Zdeněk Škromach trénuje na třetí světovou v Číně

14. 1. 2014 0:00
Kdo si hraje, nezlobí. Zdeněk Škromach se na svém Facebooku svěřil, jak tráví volný čas o víkendech. "Apgrádoval" počítač a vyzkoušel si akční hru Battlefield 4, kterou dostal jako vánoční dárek.

Zdeněk Škromach zřejmě usoudil, že jeho "hovory od nafukovacího bazénku" jsou již přežité a pustil se do objevování slastí a strastí virtuálního světa počítačových her.

Na svůj Facebook o uplynulém víkendu napsal, že čtvrté pokračování válečné počítačové hry Battlefield ho sice zaujalo, ale zároveň se pozastavil nad narůstajícím nárokem nových her na počítačový hardware. "Apgrádovaní" se podle něj člověk v budoucnosti nevyhne.

"... Battlefield 4. Nové prostředí i grafika. Hodně vody a nové zbraně. Útočný člun nebo útočný letoun Thunderbolt jsou hezkým oživením. Hned po nahození to po mě chtělo nový driver pro grafiku," píše Zdeněk Škromach a hned vysvětluje, jak celý problém vyřešil.

"Uf, naštěstí jsem ho našel a hardware to zvládá. Mám pocit, že vývojáři nových her jsou snad domluveni s producenty HW, aby nutili lidi neustále "apgrádovat" počítače. Tak jdu ještě chvilku relaxovat do virtuálního světa bojovníků."

Battlefield 4 je válečná simulace, jejíž děj je zasazen do Číny. Hru vyvíjelo švédské studio DICE a vyšla koncem loňského října na PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 a Xbox One.

autor: mp | 14. 1. 2014 0:00

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama