Zdeněk Škromach trénuje na třetí světovou v Číně

mp
14. 1. 2014 0:00
Kdo si hraje, nezlobí. Zdeněk Škromach se na svém Facebooku svěřil, jak tráví volný čas o víkendech. "Apgrádoval" počítač a vyzkoušel si akční hru Battlefield 4, kterou dostal jako vánoční dárek.
Zdeněk Škromach je vášnivým hráčem Battlefield 4
Zdeněk Škromach je vášnivým hráčem Battlefield 4 | Foto: Facebook / EA / koláž Aktuálně.cz

Zdeněk Škromach zřejmě usoudil, že jeho "hovory od nafukovacího bazénku" jsou již přežité a pustil se do objevování slastí a strastí virtuálního světa počítačových her.

Na svůj Facebook o uplynulém víkendu napsal, že čtvrté pokračování válečné počítačové hry Battlefield ho sice zaujalo, ale zároveň se pozastavil nad narůstajícím nárokem nových her na počítačový hardware. "Apgrádovaní" se podle něj člověk v budoucnosti nevyhne.

Video ze hry Battlefield 4
Video ze hry Battlefield 4 | Video: Youtube

"... Battlefield 4. Nové prostředí i grafika. Hodně vody a nové zbraně. Útočný člun nebo útočný letoun Thunderbolt jsou hezkým oživením. Hned po nahození to po mě chtělo nový driver pro grafiku," píše Zdeněk Škromach a hned vysvětluje, jak celý problém vyřešil.

"Uf, naštěstí jsem ho našel a hardware to zvládá. Mám pocit, že vývojáři nových her jsou snad domluveni s producenty HW, aby nutili lidi neustále "apgrádovat" počítače. Tak jdu ještě chvilku relaxovat do virtuálního světa bojovníků."

Battlefield 4 je válečná simulace, jejíž děj je zasazen do Číny. Hru vyvíjelo švédské studio DICE a vyšla koncem loňského října na PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 a Xbox One.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy