Tučňák, nebo muž? Optická iluze prý prozradí, jestli jste důvěřiví

Video Video
20. 8. 2022 7:00
Jak moc jste důvěřiví? To se dozvíte díky nové optické iluzi šířící se TikTokem. Pokud na obrázku spatříte jako první muže, jste společenští a trochu naivní. Jestliže tučňáka, jste méně důvěřiví a jednáte hodně podle intuice.
Video: Aktuálně.cz/TikTok/Charlesmeriot

Nový test osobnosti, s kterým přišel TikToker Charles Meriot, lidem prozradí, jak moc jsou důvěřiví. Optická iluze kresleného obrázku ukazuje zároveň černobílého tučňáka, zároveň tvář muže, který vypadá jako z 50. let a má ulízané vlasy.

Pokud jste jako první viděli muže, znamená to podle TikTokera, že jste společenský člověk. Máte také hodně přátel a těžko činíte rozhodnutí. Jste také možná trochu naivní.

Jestli jste ale jako první spatřili tučňáka, jste podle Meriota intuitivní, moudrý člověk, který ví, že na dobré věci je někdy třeba počkat. Lidem snadno nedůvěřujete.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 18 minutami

KLDR odpálila další střelu, dopadla do Japonského moře

Severní Korea odpálila východním směrem další balistickou střelu, dopadla zřejmě do Japonského moře. Informují o tom zahraniční tiskové agentury. Pchjongjang tak učinil krátce před návštěvou americké viceprezidentky Kamaly Harrisové v Jižní Koreji.

Tento týden Jižní Korea pořádá u svých břehů námořní vojenské cvičení spolu s americkou armádou a ve čtvrtek se viceprezidentka Harrisová chystá do Soulu a do demilitarizované zóny mezi KLDR a Jižní Koreou. V úterý se Harrisová v Tokiu účastnila státního pohřbu japonského expremiéra Šinzóa Abeho.

Severní a Jižní Korea zůstávají od války z let 1950-1953 technicky ve válečném stavu. Jejich konflikt ukončilo totiž jen příměří, nikoliv mírová smlouva.

Severní Korea provedla test balistické rakety i před několika dny, o víkendu odpálila střelu krátkého doletu rovněž směrem k Japonskému moři. Od začátku roku Severní Korea uskutečnila řadu raketových testů, čímž porušuje rezoluce OSN.

Zdroj: ČTK
Další zprávy