Jak ušetřit za topení? Žena z Minnesoty ukázala trik, kterým v zimě uspoří jmění

Video Video
13. 11. 2022 7:10
Kdo by nechtěl ušetřit za topení. V Evropě, stejně jako za oceánem. Tiktokerka z americké Minnesoty přišla s tipem, jak v mrazivých zimních dnech snížit účty za teplo. Okna oblepila smršťovací fólií, kterou následně vyfénovala.
Video: Aktuálně.cz/TikTok/shay_creates

Uživatelka TikToku na svém profilu sdílela video s tím, že žije na jednom z nejchladnějších míst na světě. Proto svým divákům chce ukázat, jak v zimě zůstat v teple a snížit účty za topení. "Dnes zahajujeme proces hibernace," uvádí ve videu.

Vysvětluje, že s manželem žijí v Minnesotě ve Spojených státech amerických. "Ani vám nebudu říkat, jaký je rozdíl na našich účtech za topení, když máme na oknech trochu izolace," říká uživatelka Shay_creates. Ve videu dále popisuje, že izolační sada, kterou používají, obsahuje lepicí pásku, která obepíná okna a na kterou se připevní plastová fólie.

Dále ukazuje, že za použití fénu na vlasy vše vyhlazuje, aby okno vypadalo čistě a nebyly na něm vidět záhyby fólie. "Na závěr jsem jen zastřihla přebytečné části na okrajích, aby nebylo poznat, že je na oknech plast. Takhle to vypadalo, když jsme byli hotovi," uzavírá tiktokerka video.

 

Právě se děje

Další zprávy