reklama
 
 

Nahý bankovní lupič rozhazoval bankovky mezi lidi. Chystám se na kariéru komika, tvrdil

28. 7. 2017 7:10
Když lupič vyběhl z banky, svlékl se a začal rozhazovat bankovky mezi obyvatele města. Policii řekl, že tímto vystoupením chtěl prorazit v konkurencí přeplněném světě komiků

Fort Lauderdale - Nekonvenční způsob, jak rozházet bankovní lup, vymyslel muž na Floridě, který nebývale usnadnil práci policii.

Strážci zákona jej dopadli ve chvíli, kdy se po loupeži vydal nahý do centra města Fort Lauderdale a začal rozhazovat nelegálně nabyté bankovky.

Podle agentury AP chtěl tímto vystoupením prorazit v těžkém, konkurencí přeplněném světě komiků. Místo toho má na krku obvinění z bankovní loupeže.

Pětadvacetiletý Alexander Sperber podle policie vjel svým vozem do banky a u přepážky předstíral, že má zbraň. Obsluha pultu mu vydala necelých 5000 dolarů (přes 110 000 korun).

Když lupič vyběhl z banky, svlékl se a začal rozhazovat bankovky v hodnotách 50 a 100 dolarů mezi zaskočené obyvatele města. Nedlouho poté ho dopadli policisté, kterým řekl, že svůj kousek vymyslel ráno po probuzení. Prý šlo o první číslo v jeho chystané kariéře komika.

Pokud ho soud uzná vinným z bankovní loupeže, další gagy bude moci několik let vymýšlet ve vězení.

autor: ČTK | 28. 7. 2017 7:10

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama