Nejdřív netušila, oč jde. Moderátorka četla zprávu, která jí za chvíli změnila život

lis lis
3. 9. 2023 8:00
Moderátorka z amerického Tennessee ve zprávách nevědomky oznámila žádost o svou ruku. Cornelia Nicholsonová si myslela, že natáčí zpravodajskou relaci pro víkendový pořad v televizi Local 3 News. Při čtení věty "nyní příběh dvou mladých novinářů…" jí začalo postupně docházet, že nejde jen o ledajakou zprávu.
Moderátorka nevědomky oznámila žádost o svou ruku v přímém přenosu | Video: Youtube/Local 3 News

Moderátorka postupně představila svého kolegu a přítele Rileyho Nagela, který přicházel s "velmi speciální zprávou". Nicholsonová vypadala šokovaně, když se Nagel objevil ve studiu s kyticí a malou krabičkou.

Reportér začal svůj proslov tím, jak se s moderátorkou seznámil v televizi v americké Montaně. Nicholsonové řekl, že právě proto ji chce otázku položit na tomto místě. Poté poklekl a v živém vysílání se novinářky zeptal, jestli si ho vezme. Ta dojatě odpověděla, že ano.

Nicholsonová později video z televize zveřejnila na sociální síti X, dříve Twitteru. "Láska mého života mě požádala o ruku v televizi. Pořád jsem v šoku! Tohle byl ten nejdokonalejší den. Děkuji všem svým přátelům/spolupracovníkům, kteří mu to pomohli utajit a uskutečnit," napsala moderátorka.

"Nesnáším je." Moderátor si při zprávě musel zakrýt oči, z videa je hit (18. 7. 2023)

"Udělám to takhle," prohlásil moderátor a zakryl si obličej papíry se svou přípravou. | Video: BBC News
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy