Moretti nechce skončit jako Stouni

ČTK, dab
28. 1. 2006 9:00
New York - Bubeník newyorské rockové kapely The Strokes Fabrizio Moretti věří, že pozná, až přijde čas opustit showbyznys.
Fabrizio Moretti
Fabrizio Moretti | Foto: www.thestrokes.com

"Nechci skončit jako Rolling Stones. Jsou to staříci, co se pokoušejí být mladými kluky. To je moc smutné," řekl Moretti.

Pětadvacetiletý bubeník se narodil v New Yorku italskému otci a brazilské matce a chodí s hollywoodskou herečkou Drew Barrymoreovou. Tvrdí, že z kapely odejde, až bude cítit, že už nemůže nic nového fanouškům nabídnout.

"Pokud chceme stále zůstat dobrou kapelou, musíme umět posoudit naše aktuální postavení. Pokud to zvládneme, můžeme jezdit na turné, dokud nezestárneme. Ale když se budeme jen držet toho, čím jsme byli v minulosti, nebude to fungovat," dodal.

Britská kapela Rolling Stones působí v hudební branži více něž čtyři desetiletí. Skupina s Mickem Jaggerem v čele nikdy nerezignovala na svou image a stále se snaží na koncertech působit dojmem "zlobivých hochů", který ji na počátku kariéry odlišoval od konkurenčních Beatles.

Recenzi na nové album The Strokes si přečtěte zde.

 

Právě se děje

před 32 minutami

Senát zřejmě odmítne zavedení povinných kvót na české potraviny, považuje je za nesmyslné

Senát zřejmě odmítne zavedení povinných kvót na české potraviny v obchodech. Zamítavý postoj ve čtvrtek potvrdili senátoři z klubu ODS i STAN. Kvóty označili za nesmyslné. Podle ODS by kvóty vedly k výraznému zdražení potravin a nahrávají do karet jen velkým potravinovým výrobcům. Kluby ODS a STAN jsou nejsilnějšími frakcemi v horní komoře, v níž má většinu opozice, která proti kvótám hlasovala už ve Sněmovně.

Zdroj: ČTK
Další zprávy