Formanová: Do Ameriky jsem přijela rozmazlená, 23 let s Milošem strašně rychle uteklo

Daniela Drtinová DVTV Daniela Drtinová, DVTV
14. 6. 2021 14:49
Měla jsem vždy tendenci koukat se na realitu s růžovými brýlemi, po Milošově smrti to nestačilo. Knihu jsem začala psát v době, kdy jsem byla hodně smutná a postupně jsem se dostala ke šťastnějším historkám. Chci se na 23 let s ním dívat s radostí, říká spisovatelka Martina Formanová, která ve své nové knize Nalakuj to narůžovo vzpomíná na první týdny po smrti manžela, režiséra Miloše Formana.
Měla jsem vždy tendenci koukat se na realitu s růžovými brýlemi, po smrti Miloše to nestačilo. Knihu jsem začala psát, když jsem byla hodně smutná. | Video: Daniela Drtinová, DVTV
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 39 minutami

Na Karvinsku usmrtil vlak člověka. Provoz na trati vedoucí i do Polska, stojí

Na železniční trati mezi Bohumínem a Dětmarovicemi na Karvinsku srazil okolo 18:00 vlak člověka, který na místě zemřel. Provoz na trati vedoucí i na Slovensko a do Polska je přerušený. Řekla to policejní mluvčí Kateřina Kubzová.

"Bližší informace zatím nejsou známy. Okolnosti události zjišťují policisté, kteří jsou v tuto chvíli na místě," řekla mluvčí. Neštěstí se stalo poblíž dětmarovické elektrárny. Trať z Dětmarovic vede jednak přes Petrovice u Karviné do Polska a jednak do Českého Těšína a dál na Slovensko. Podle webu Českých drah potrvá přerušení provozu předběžně do 21:50.

Další zprávy