Tři sestry rázně zakročily proti zloději

13. 12. 2005 15:00
Praha - Na výroční koncert kapely Tři sestry, který se uskuteční 22. prosince v hale na pražském Výstavišti, budou vpuštěni pouze diváci se vstupenkami zakoupenými v oficiálních předprodejích.
Z generálky na koncert v T-mobile aréně
Z generálky na koncert v T-mobile aréně | Foto: Aktuálně.cz

Některé lístky byly odcizeny z kanceláře pořadatelů. Jsou však identifikovatelné a neplatné a jejich majitelé na koncert nebudou vpuštěni, sdělil.
 
Pokud si lidé nejsou jisti, zda jsou jejich vstupenky platné, mohou se informovat na telefonním čísle 731 587 787.

Tři sestry koncert pořádají k 20. výročí svého vzniku. Jako hosty si pozvaly orchestr, sbor i balet Hudebního divadla Karlín s herečkou a zpěvačkou Terezou Duchkovou. Kapele přijdou pogratulovat také soubory Divokej Bill, Wohnout, E!E, The Radiostars, Vypsaná fiXa a Doctor P.P.

Tři sestry vznikly v roce 1985 v pražském Braníku. Po řadě klubových vystoupení skupině vyšlo v roce 1990 debutové album Na Kovárně, to je nářez. Kapela celkem vydala 14 desek. Z původní sestavy ve skupině dodnes vydrželi baskytarista a kapelník ing. Magor a zpěvák a známý textař Lou Fanánek Hagen.

 

Právě se děje

před 14 minutami

Na horách na východě Česka může do pátku napadnout až 25 centimetrů sněhu za den

Na horách ve východní polovině Česka bude sněžit i v následujících dvou dnech. V polohách nad 800 metrů nad mořem v Olomouckém, Zlínském a Moravskoslezském kraji napadne ve středu a ve čtvrtek až 25 centimetrů sněhu za den, informoval v úterý Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Již dříve uvedl, že sněhové přeháňky budou na Moravě a ve Slezsku po celý dnešek, a to i v nižších polohách. Vzhledem k tomu tam lze podle meteorologů předpokládat komplikace v dopravě.

Meteorologové uvedli, že v polohách nad 600 metrů nad mořem ve východní polovině země dnes napadne pět až 15 centimetrů sněhu a v dalších dvou dnech nad 800 metrů nad mořem deset až 25 centimetrů sněhu za den. Upozornění před novým sněhem na středu a čtvrtek platí zejména pro vyšší polohy v okresech Jeseník, Šumperk, Zábřeh, Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Klobouky, Vsetín, Bruntál, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Jablunkov, Krnov, Rýmařov a Třinec.

Zdroj: ČTK
před 22 minutami

Komunisté chtějí jednat s lídry ANO o toleranční smlouvě ještě v úterý. Podle předsedy KSČM Vojtěcha Filipa lze očekávat její vypovězení

Zdroj: ČTK
Další zprávy