Na pohřebním večírku Grammy triumfovala holka Adele

Na pohřebním večírku Grammy triumfovala holka Adele
Další dvě ceny přidala v popových kategoriích, má i nejlepší klip.
Po úvodním vystoupení Bruce Springsteena a jeho E-Street Bandu musela přijít modlitba za zesnulou  Whitney Houston...
... a pak její nejslavnější píseň I Will Always Love You v podání Jennifer Hudson.
Diváci museli mimo jiné přetrpět "rockové vystoupení" čerstvě rozvedené Katy Perry.
Foto: Reuters
Kultura Kultura
13. 2. 2012 11:14

Absolutní vítězkou letošních Grammy je britská zpěvačka Adele. Z losangelské Staples Areny si odnáší šest cen Grammy včetně tří nejprestižnějších kategorií. S Adele do poslední chvíle drželi krok Foo Fighters, kteří nakonec získali pět gramofonků. Čtyři patří rapperovi Kanye Westovi. Nad večerem se však pochopitelně vznášel stín smrti Whitney Houston a společně sdílený smutek zadusil potenciál, aby se stalo cokoliv zajímavého.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 minutami

Výbuch v Afghánistánu zabil nejméně 30 vojáků

Nejméně 30 příslušníků ozbrojených sil přišlo dnes o život a dalších 24 utrpělo zranění při mohutné explozi ve městě Ghazní, které je správním střediskem stejnojmenné provincie na východě Afghánistánu. Informovaly o tom tiskové agentury citující místní zdroje. Mohutnou explozi vyvolala bomba nastražená v automobilu před vojenskou základnou.

Agentura AP informuje kromě útoku v Ghazní o dalším sebevražedném atentátu za pomoci bomby umístěné v automobilu na jihu země. Terčem se stal konvoj šéfa tamní provinční rady. AP píše s odkazem na mluvčího provincie o nejméně třech mrtvých a 21 zraněných včetně dětí. K žádnému z útoků se zatím nikdo nepřihlásil.

Zdroj: ČTK
Další zprávy