Habera a Team zahájili turné po Česku, ve Zlíně vyprodali zimní stadion

ČTK ČTK
21. 5. 2016 10:41
Slovenský zpěvák Pavol Habera a kapela Team ve Zlíně před zaplněným zimním stadionem zahájili českou část svého letošního turné. Koncert byl podle pořadatelů brzy vyprodán, na stadion dorazilo asi 7000 lidí.
Pavol Habera na koncertu kapely Team
Pavol Habera na koncertu kapely Team | Foto: ČTK

Posluchače rozehřála kapela Lake Malawi, poté již nastoupil očekávaný Team. Habera začal písní Óda na tie cesty po tele. Publikum, ve kterém převažovaly ženy různých věkových kategorií, reagovalo po prvních tónech a skladbu zpívalo s ním. Stejně tomu bylo u dalších písní, Habera nevynechal největší hity jako Prievan v peňaženke, Lietam v tom tiež nebo Pieseň pre nesmelých.

Habera s Teamem zahájili slovenskou část turné na prvního máje v Prievidzi, zlínský koncert je první z 11 v Česku, kapela zahraje ještě například v Olomouci, Pardubicích, Praze či Ostravě. Pro velký zájem přidala koncert navíc, a to závěrečné vystoupení 13. června v Brně.

Při předchozím turné kapely Team v roce 2012 Habera tvrdil, že bude posledním a rozlučkovým a ve velkých halách už kapela nebude hrát. Reakce fanoušků však údajně kapelu přesvědčily, aby opět vyjela na turné. Team odehrál za svou existenci již kolem 1500 koncertů. "Já jsem si ani nepomyslel, že nás to bude i po těch všech letech bavit. Dneska už vím, proč nás to pořád baví. Jsme totiž šťastní, že máme takovou spoustu fanoušků," uvedl Habera.

 

Právě se děje

před 9 minutami

Americký prezident Donald Trump prohlásil, že opustí Bílý dům, pokud sbor volitelů zvolí novým prezidentem demokrata Joea Bidena

Zdroj: ČTK
Další zprávy