reklama
 
 

Spider-Man mládne. Nově ho bude hrát 19letý Tom Holland

24. 6. 2015 16:27
Foto: Aktuálně.cz
Marvel nalezl nového představitele Spider-Mana. Bude jím 19letý Tom Holland známý z katastrofického dramatu Nic nás nerozdělí.

Praha – Studio Marvel konečně našlo nového představitele Spider-Mana. Postava se má objevit v Kapitán Amerika: Občanská válka a poté ve vlastním filmu. Komiksového hrdinu hrál ve třech filmech Tobey Maguire, poté přišel restart v podobě dvou filmů The Amazing Spider-Man s Andrewem Garfieldem a nyní se chystá nové pojetí příběhu.

Petera Parkera bude hrát 19letý Tom Holland, který na sebe upozornil v dramatu Nic nás nerozdělí (2012) o ničivé vlně tsunami, kde hrál syna Naomi Watts. Zahrál si také v dramatu Locke (2013) s Tomem Hardym coby hlas jeho syna nebo historickém seriálu Wolf Hall z produkce BBC o vládě Jindřicha VIII.

Tom Holland se na plátně coby Spider-Man poprvé objeví 5. května, kdy má premiéru pokračování Kapitána Ameriky s podtitulem Občanská válka. Půjde jen o cameo roli. Vlastní film, který zatím nemá přesný název, bude režírovat Jon Watts, jenž natočil např. horor Clown (2014). Premiéra byla stanovena na 28. července 2017.

autor: mad | 24. 6. 2015 16:27

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama