Craig odmítl dvě miliardy za roli v další bondovce. Novým agentem 007 se má stát Hiddleston

Kultura Kultura
19. 5. 2016 13:36
Daniel Craig podle britských médií odmítl lukrativní nabídku filmového studia, které ho lanařilo na 25. pokračování akční série o Jamesi Bondovi. Podle bulvárního webu Daily Mail smetl osmačtyřicetiletý herec ze stolu částku 68 milionů liber (v přepočtu 2,4 miliardy korun). Herec ani studio se k výše nabízené částky nevyjádřili. Craig měl návrh odmítnout se slovy, že s Bondem už skončil a nemá v plánu se objevit v dalším díle. Producenti herci nabízeli i podíl na zisku, ale nepochodili. Ostrovní média zatím spekulují, že Craiga v roli agenta 007 nahradí pětatřicetiletý Tom Hiddleston, který byl i favoritem sázkových kanceláří.
Daniel Craig jako James Bond
Daniel Craig jako James Bond | Foto: Metro-Goldwyn-Mayer
 

Právě se děje

Aktualizováno před 32 minutami

Po střelbě v Liberci zemřela žena a také muž převezený do nemocnice

Po sobotní střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili s těžkým zraněním do nemocnice, řekl mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v sobotu odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy