Ochrnutí mě změnilo, čas je krátkej a člověk by neměl dělat kraviny, říká Vávra

Lidstvo pamatuje i horší chvíle, než je covid, měli jsme strašnou kliku, že jsme nezažili válku a nedostatek. Humor pomáhá na vše, ale nesmí za ním být špatný úmysl. Po částečném ochrnutí po borelióze jsem zhubl 12 kilo, uvědomil jsem si, že čas je krátký, říká architekt a herec David Vávra. V architektuře nám chybí odvaha, je masová poptávka po jedinečnosti, ale pak jí zabraňujeme, dodává.
Lidstvo zažilo horší chvíle, než je covid, měli jsme strašnou kliku, že jsme nezažili válku a nedostatek. Humor pomáhá na vše, ale nesmí být ve zlém. | Video: DVTV, Michael Rozsypal
 

Právě se děje

Aktualizováno před 56 minutami

Kandidát na ministra zahraničí Kulhánek jednal s Babišem, sdělil mu své priority

Kandidát na ministra zahraničních věcí Jakub Kulhánek (ČSSD) ve čtvrtek ráno zhruba 45 minut jednal na úřadu vlády s premiérem Andrejem Babišem (ANO). Své priority v úřadu chce nejdřív sdělit předsedovi vlády, řekl při příchodu. Po jednání s Babišem se novinářům vyhnul. Odpoledne Kulhánka na zámku v Lánech přijme prezident Miloš Zeman.

"Jak jsem se vyjadřoval pro média už předtím, nejdříve si chci promluvit s panem premiérem a s panem prezidentem," řekl Kulhánek. Náměstek ministra vnitra Kulhánek je druhou volbou vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD) na ministra zahraničí, když se v úterý do čela úřadu odmítl vrátit Lubomír Zaorálek (ČSSD).

Zdroj: ČTK
Další zprávy