Bon Jovi z modrého cadillacu přehráli v dešti staré hity i nové album

Bon Jovi z modrého cadillacu přehráli v dešti staré hity i nové album
Diváci nadšeně aplaudovali starším hitům i ukázkám z aktuálního alba What About Now. Podle odhadu sledovalo více než dvouhodinové vystoupení přibližně 15 tisíc posluchačů, kteří vydrželi i nepřetržitý déšť.
Kytarista Phil X jezdí s kapelou na turné.
Baskytarista Hugh McDonald hraje s Bon Jovi od roku 1994.
Klávesista David Bryan je jedním ze zakládajících členů Bon Jovi.
Foto: David Webr
Kultura Kultura
25. 6. 2013 8:39

I přes neustálý déšť, který provázel koncert skupiny Bon Jovi na fotbalovém stadionu v pražském Edenu, se většina přítomných při jejich poprockové show bavila.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Turecká palba v Idlibu zabila devět lidí na straně Damašku

Síly podporující režim syrského prezidenta Bašára Asada v pondělí přišly o devět bojovníků při tureckém ostřelování v provincii Idlib, kde se nachází poslední syrské pozice džihádistů a povstalců podporovaných Ankarou. Napsala to agentura AFP s odvoláním na Syrskou organizaci pro lidská práva (SOHR). Ofenziva vlády, kterou podporuje Rusko, na severozápadě Sýrie trvá bez přestávky od prosince.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Úřady rozbily síť pašeráků čínských anabolik, zatčeno bylo 21 Slováků

Bezpečnostní složky několika evropských zemí si v posledních dnech došláply na síť překupníků řízenou ze Slovenska, která v Evropě obchodovala se zakázanými anabolickými steroidy vyrobenými v Číně. Oznámila to dnes francouzská policie, která při více než dvouletém vyšetřování sehrála klíčovou roli. Francie byla hlavním odbytištěm nelegálních podpůrných látek, většinu podezřelých ovšem tvoří Slováci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy