Ash ze série Lesní duch bude zase vraždit démony. V seriálu

mad
14. 7. 2015 9:51
Podívejte se na první trailer k seriálu Ash vs. Evil Dead, který navazuje na kultovní hororovou sérii, v níž hlavní postava bojuje se zlými démony a duchy.
Podívejte se na první trailer k seriálu | Video:

San Diego – Postava odvážného Ashe z hororové série Lesní duch (Evil Dead) míří na televizní obrazovky. Herec Bruce Campbell se po 23leté pauze vrací k ikonické roli, kterou na sebe upozornil v 80. letech. 

Sérii tvoří Lesní duch (1981), Smrtelné zlo 2 (1987) a Armáda temnot (1992). Trilogii režíroval Sam Raimi a dodnes je považována za kultovní mix krvavého hororu a komedie.

Na letošním Comic-Conu byl v rámci panelu Ash vs. Evil Dead představen první trailer k stejnojmennému seriálu stanice Starz, který na sérii bude dějově navazovat. První sezóna bude mít 10 dílů a pilot bude mít premiéru 31. října.

Tříminutový trailer ukazuje krvavá jatka, nechutné démony, ale i velkou dávku nadsázky. V jedné z rolí se objeví Lucy Lawless, se kterou se herec potkal již v seriálu Xena v 90. letech, kde hrála hlavní postavu.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Dálnice D35 mezi Přáslavicemi a Velkým Újezdem je po opravě průjezdná už oběma směry. Ve směru na Brno se jezdí od 15:00, od 21:30 i na Ostravu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy