Michael Douglas se po boji s rakovinou vrací na scénu

Kultura Kultura
19. 4. 2012 13:27
Po boji s rakovinou se slavný herec objeví v komedii Last Vegas

Praha - Rakovina hrtanu, která byla v roce 2010  diagnostikována Michaelu Douglesovi, je pryč, kariéra může pokračovat. Sedmašedesátiletý herec se po úspěšné léčbě vrací k filmu. Naposledy jsme ho mohli vidět v nedávno uvedeném akčním Zkratu s Ginou Carano v hlavní roli.

Následujícím projektem Michaela Douglase bude komedie Last Vegas  odehrávající se, jak název naznačuje, v Mekce amerických hazardních hráčů. Douglas v něm bude představovat muže neochotného přiznat si svůj věk, který si bere o mnoho let mladší nevěstu a spolu s jedním z pozvaných přátel z dětství se začne přetahovat o ženu, do níž se oba coby náctiletí zamilovali. Režie se ujme Jon Turteltaub (Lovci Pokladů, Čarodějův učeň) a scénář pochází z dílny Dana Fogelmana (Auta, Bláznivá, zatracená láska).   

Další obsazení filmu zatím není jasné. Spekulovalo se o Dustinu Hoffmanovi, Jacku Nicholsonovi a Christopheru Walkenovi, ale podle serveru Hollywood reporter, který zprávy přinesl, se již s Hoffmanem nepočítá.

Douglas už v lednu oznámil své vítězství nad nemocí v rozhovoru pro pořad Today. „Cítím se dobře, ulevilo se mi. Nádor je pryč. Ale víte, musím teď chodit každý měsíc na kontroly, takže to asi není úplná euforie," prohlásil herec, který podstupoval ozařování a chemoterapie. Jeho nemoc se údajně měla dostat až do nejzhoubnější čtvrté fáze a lékaři se údajně obávají možné recidivy nádoru.


 

 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Ministr zahraničí Jakub Kulhánek se ve středu vydá na svou první zahraniční cestu na Slovensko

Ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD) se příští středu 28. dubna, týden po svém jmenování do vlády, vydá na svou první zahraniční cestu. Jak bývá u nejvyšších českých ústavních činitelů po rozpadu společné federace nepsanou tradicí, povede na Slovensko. Kulhánek to večer oznámil na twitteru po dnešním telefonátu se svým polským protějškem Zbigniewem Rauem.

Polskému ministrovi zahraničí poděkoval za slova podpory, které Rau vyjádřil České republice. "Pozval mě do Polska, kam se moc rád vydám. Na první zahraniční cestu pojedu ve středu na Slovensko a pak i do Maďarska. Spolupráce ve V4 je priorita," uvedl šéf české diplomacie.

Další zprávy