Jako malý Boris Johnson. Bujná blond kštice udělala z novorozence celebritu

eri Associated Press eri, Associated Press
22. 6. 2021 12:59
"Vypadá přesně jako Boris Johnson." To je nejčastější komentář, jaký si vyslechnou novopečení rodiče malého Davida z anglického města Surrey. Novorozenec překvapil všechny přítomné svou bujnou kšticí už na porodním sále.
Jako malý Boris Johnson. Ve třech měsících má novorozenec kštici jako britský premiér, je z něj celebrita | Video: Associated Press

Tříměsíční chlapec David se pyšní dlouhými blond vlasy, které nápadně připomínají kštici britského premiéra Borise Johnsona. "David je jako celebrita, všichni se doslova zbláznili do jeho vzhledu," popisuje maminka Tatiana Doroninová.

I zdravotní personál byl překvapený z množství vlasů, které miminko mělo hned po porodu. První komentáře, jak moc chlapec připomíná Borise Johnsona, na sebe nenechaly dlouho čekat. Pyšný otec Ruslan chtěl dokonce syna po premiérovi pojmenovat, tomu se ale novopečená maminka postavila. 

Stříhání syna zatím nepřipadá v úvahu: "Jsem zvědavá, jak dlouhé budou, ale už teď je těžké je zvládnout, jakmile po umytí uschnou, začnou se mu všude lepit, jakoby ty vlasy měly svou vlastní hlavu, ostatně stejně jako kštice Borise Johnsona." 

 

Právě se děje

Další zprávy