Jak rozporcovat pizzu bez nože? Virální trik rozdělil lidi na sítích na dva tábory

Video Video
17. 4. 2022 7:10
Eric Grant zveřejnil na sociální síti TikTok jednoduchý trik k rozporcování mražené pizzy. Ještě před pečením ji v obalu rozbije na čtyři části o okraj kuchyňské linky. Po vyjmutí z trouby pak už podle něj není potřeba použít nůž ani kráječ a pizzu lze hned servírovat. Za několik hodin po zveřejnění se video stalo na sociální síti virálním a získalo několik milionů zhlédnutí.
Eric Grant zveřejnil na sociální síti TikTok jednoduchý trik k nakrájení mražené pizzy. | Video: TikTok / Eric Grant

"Až budete příště péct mraženou pizzu, položte ji do poloviny na okraj kuchyňské linky a bouchněte," vysvětluje Grant ve virálním videu. "Když ji pak vytáhnete z trouby, je už předkrájená," dodal.

Jeho metoda rozdělila uživatele sociálních sítí na dva tábory. Někteří z nich ji vychvalovali a označovali za "geniální nápad". "Nestydím se přiznat, že tento člověk je chytřejší než já," vtipkoval jeden z uživatelů.

Ostatní lidé trik kritizovali a zdůrazňovali, že při pečení na roštu budou z pizzy tímto způsobem odpávat kousky sýru. "A kromě toho kráječe pizzy jsou zábavné," podotkl další z uživatelů. "Zůstanu u toho, že to budu dělat normálně. Je to stejně snadné," dodal.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 5 hodinami

Kanoista Martin Fuksa postoupil na SP v Poznani do finále i na kilometru

Kanoista Martin Fuksa může na Světovém poháru v Poznani zaútočit stejně jako před týdnem v Račicích na zlatý double. Po pětistovce si dnes v Polsku zajistil v semifinále postup do nedělního finále i na olympijském kilometru. Přímo z rozjížděk šla do finále na 1000 m i deblkanoe Antonín Hrabal, Jiří Zalubil.

Program druhého dne komplikovalo stejně jako ve čtvrtek počasí. Kvůli větru, velkým vlnám a dešti se musela řada semifinálových rozjížděk odkládat a problémy se podle předpovědi čekají i v sobotu, kdy se takřka závodit nebude. Všechna finále A jsou přeložena na neděli, na jiné než medailové závody už pak zřejmě nedojde.

Jen s účastí v béčku se měl na rozdíl od pětistovky v Poznani spokojit Fuksův mladší bratr Petr, kterému v semifinále na kilometru postup mezi nejlepší o místo utekl. Ve finále B se měl na olympijské pětistovce představit i deblkajak Josef Dostál, Radek Šlouf a Eliška Betlachová, Adéla Házová. Až céčko zbylo na další posádku Jakub Zavřel, Martin Sobíšek. Kateřina Zárubová s Barborou Betlachovou v semifinále skončily.

Až v neděli čekají semifinálové jízdy na dvoustovce kanoistky Denisu Řáhovou a Martinu Malíkovou i kajakářku Anežku Paloudovou.

Zdroj: ČTK
Další zprávy