Jack Nicholson končí. Nepamatuje si prý texty rolí

Kultura Kultura
5. 9. 2013 15:29
Slavný oscarový herec má prý potíže
Jack Nicholson.
Jack Nicholson. | Foto: Profimedia

Praha - Americké stránky Radar Online a Star Magazine tvrdí, že herec Jack Nicholson končí hereckou kariéru z důvodů zhoršené paměti.

Zdroj webu Radar řekl, že Jack si ve svých 76 letech už texty nepamatuje, a nemůže tak dále točit. "Z veřejného života se však nehodlá stáhnout úplně. Jen nechce, aby mu někdo vzdával hold. Je šťastný, že nenápadně vstoupil do klubu vysloužilců jako například Sean Connery," dodal zdroj.

Marie Shriver z NBC však serveru E!News řekla, že Nicholson rozhodně ztrátou paměti netrpí a nemá v plánu kariéru ukončit. Hercovi zástupci se ke zprávě zatím nevyjádřili.

Jack Nicholson začal kariéru v 50. letech jako asistent animátorů Williama Hanny a Josepha Barbery ve studiích Metro-Goldwyn-Mayer. Rodák z New Jersey debutoval v nízkorozpočtovém dramatu The Cry Baby Killer v roce 1958. Oscara za nejlepší mužský herecký výkon (hlavní role) mu přinesly snímky Přelet nad kukaččím hnízdem (1975) a Lepší už to nebude (1998). Několikrát získal cenu BAFTA, Zlatý glóbus a řadu dalších ocenění. Naposledy hrál ve filmu Poznáš, až to přijde? (2010) a I'm Still Here (2010).

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

Další zprávy