Oscarová móda: Nahá bříška, sexy rozevláté šaty i kritika za chundelatou kočku

ČTK eri ČTK, eri
26. 4. 2021 7:25
Milovníci haute couture si mohou po dlouhé době užít pohled na nejluxusnější róby předních světových návrhářů. Letošní ročník předávání Oscarů se sice konal v menším rozsahu než obvykle, s nižším počtem celebrit i kamer a s přísnými opatřeními kvůli pandemii covidu-19. Ale to nijak neubralo na okázalosti, stylu a eleganci většiny přítomných.
Holá bříška, výstřihy a rozevláté šaty. Odvaha na oscarovém červeném koberci nechyběla | Video: Associated Press

Výrazným trendem na červeném koberci bylo odhalené bříško, které předvedla například Zendaya ve výrazných žlutých šatech od Valentina.

Ještě o kus dál zašla s průstřihy zpěvačka Andra Day, která se oblékla do sexy zlatých šatů, jež krom průstřihu na břiše zdobil i velkorysý véčkový rozparek, který jí odhaloval o něco víc, než jen nohu a celé stehno.

Peříčková sukně Laury Dernové se rychle stala terčem internetových vtipů, některým lidem připomínala labuť, jiným zase chundelatou kočku. Užijte si nejlepší róby ve videu z červeného koberce.

 

Právě se děje

před 7 hodinami

V Pardubicích došlo ke srážce sanitky s autem, dva záchranáři jsou zraněni

Sanita zdravotnické záchranné služby a osobní auto se dnes před polednem srazily na světelné křižovatce v centru Pardubic. V sanitě jeli dva záchranáři, kteří utrpěli zranění a byli převezeni do nemocnice. Žádného pacienta nevezli. V osobním autě jeli dva dospělí a dvě děti, nikdo z nich zraněn nebyl. ČTK to řekla mluvčí policie Dita Holečková.

Zdroj: ČTK
Další zprávy