Hit webu: Výpověď oznámila šéfovi tancem. Na videu

Zuzana Hronová Zuzana Hronová
2. 10. 2013 11:34
Marina Shifrinová mezi tancem na stole či na toaletě vzkazuje šéfovi: Odcházím
Marina Shifrinová v akci.
Marina Shifrinová v akci. | Foto: Repro You Tube

Praha - To video je hitem YouTube, za chvíli dosáhne 8 milionů zhlédnutí. Jistá Marina Shifrinová na něm tančí po kanceláři, na stole či na toaletě a v titulcích videa sděluje svému šéfovi, že odchází ze zaměstnání.

Podle britského deníku Telegraph se jedná o pětadvacetiletou Američanku, videoprodukční v tchajwanské společnosti.

"Pracuji v jedné 'úžasné' firmě, která vyrábí zpravodajská videa. Celý svůj život, vztahy a energii jsem obětovala tomuto zaměstnání. Jenže šéf se stará jen o kvantitu, jak rychle píšeme a kolik zhlédnutí každé video má," píše ke svému videu Shifrinová.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

Toto se jí už zajídalo, navíc jak prozradila britskému listu Huffington Post, tchajwanské pracovní podmínky se velmi liší od těch amerických - neustále se mění program a neexistují přestávky na oběd.

"Věřím, že je důležitější soustředit se na kvalitu obsahu. Když se naučíte toto zvládat, návštěvnost se dostaví," je přesvědčená mladá videoprodukční.

Jak píše v titulcích klipu: "Chtěla jsem si udělat klip, který se bude soustředit na sdělení, a nebudu se muset obávat, jakou to bude mít návštěvnost."

Tím  sdělením je: "Praštím s tím. Jdu."

Otázkou je, zda Shifrinová nevodí diváky za nos a oni nesledují právě jedno z videí, která udělají šéfovi radost - svým počtem zhlédnutí. Ta ovšem tvrdí: "Vytvořila jsem ho, abych v něm vyjádřila své pocity."

Remake: Žiju s 'úžasnou' rodinou...

Klip si už žije svým životem a má i jeden velmi zdařilý remake.

Jistá matka středního věku paroduje starosti Shifrinové a převádí je do světa unavené mámy od rodiny.

"Žiju s 'úžasnou' rodinou. Ničí můj dům. Dětský pokoj, to je pekelné doupě..." I ona na konci v titulcích  oznamuje: "Praštím s tím. Jdu." Jenže pak se vrátí pro tašku a dodává: "Dělala jsem si legraci. Došlo nám mléko."

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

Další zprávy