Fotosoutěž: Jak trávit léto? Poslali jste nám řadu snímků. Nyní vyberte vítěze

Obrazová sekce
10. 8. 2016 18:10
Děkujeme všem čtenářům, kteří se zúčastnili naší fotosoutěže o nejlepší snímek na téma Jak trávit letošní léto. Dostali jsme desítky pěkných a podnětných fotografií, ze kterých jsme vybrali 15 soutěžních. Z nich nyní můžete sami vybírat a pro jednu z nich hlasovat. Hlasování bude trvat do 17. srpna, tedy do půlnoci ze středy na čtvrtek.
Foto: Reuters

Děkujeme všem čtenářům, kteří se zúčastnili naší fotosoutěže o nejlepší snímek na téma Jak trávit letošní léto. Dostali jsme desítky pěkných a podnětných fotografií, ze kterých jsme vybrali 15 soutěžních. Z nich nyní můžete sami vybírat a pro jednu z nich hlasovat.
 
HLASOVAT MŮŽETE ZDE do 17. srpna do 23:59. 

Autory prvních tří vítězných snímků, jež obdrží nejvíce hlasů, samozřejmě odměníme. 

 

Právě se děje

před 14 minutami

Policisté provedli prohlídky v budovách vnitra a ředitelství hasičů

Policisté provedli prohlídky v budovách vnitra a ředitelství hasičů, uvedl iRozhlas.cz. Zásah podle serveru souvisí s kauzou nemocničních zakázek.

před 36 minutami

Vstupenky na Kosovo nakonec budou k dostání i na internetu

Vstupenky na zápas českých fotbalistů s Kosovem v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy nakonec budou k dispozici i přes internet. Fotbalová asociace ČR původně online prodej v rámci bezpečnostních opatření zrušila, dnes však umožnila rezervaci přes web.

Fanoušci si rezervované lístky poté buď vyzvednou těsně před zápasem v Plzni, nebo je dostanou poštou. Stejně jako při prodeji na pokladnách stadionu ve Štruncových sadech, kde se utkání 14. listopadu uskuteční a výhra reprezentaci zajistí místo na Euru, bude při rezervaci na webu www.vstupenkyfotbal.cz možné na jeden občanský průkaz pořídit pouze čtyři vstupenky.

před 44 minutami

Útok Afghánce na severu Rakouska má druhou oběť, zemřel zaměstnanec ubytovny

Pondělní útok nožem v severorakouské obci Wullowitz u jihočeských hranic si vyžádal druhou oběť, těžkým zraněním podlehl pracovník místní ubytovny pro žadatele o azyl. V pátek to podle agentury APA oznámila policie. Za incidentem podle vyšetřovatelů stojí neúspěšný afghánský žadatel o azyl, který nejprve pobodal svého opatrovatele a poté při útěku zabil místního zemědělce.

Zdroj: ČTK
Další zprávy