Svatby fotím stejně jako sport, říká Čech, který je mezi 150 nejlepšími svatebními fotografy světa

Foto: Petr Wagenknecht
Romana Marie Jokelová
1. 2. 2017 15:49
Petr Wagenknecht je český fotograf, kterého loni mezinárodní fotografický web SLR Lounge zařadil mezi 150 nejlepších svatebních fotografů světa. Dlouho působil jako reportér v novinách a hodně fotografoval sport. Teď fotí na volné noze, od svateb až po reportáže a produktovou fotografii. Podívejte se v galerii na jeho snímky.

Tato galerie je součástí rozhovoru s fotografem Petrem Wagenknechtem, který najdete v rubrice Foto.

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Obránce Jeřábek dal v KHL dva góly a byl strůjcem výhry Podolsku

Jakub Jeřábek se po dvou letech opět zapsal v Kontinentální hokejové lize mezi střelce. Obránce, který se v létě vrátil ze zámoří do Viťazu Podolsk, se v domácím utkání s Čerepovcem trefil hned dvakrát, připsal si i asistenci a velkou měrou se podílel na výhře 4:1. Na jediný gól poražených přihrál další český bek Libor Šulák.

Brankář Marek Langhamer dlouho držel čisté konto a naději Chabarovsku na vítězství v Minsku, ale tři vteřiny před koncem prodloužení mu vstřelil jediný gól zápasu Kanaďan Marc-Andre Gragnani. Český brankář předtím zneškodnil 17 střel domácích hráčů.

před 8 hodinami

Americká centrální banka snížila základní úrok o čtvrt procenta

Americká centrální banka (Fed) dnes podle očekávání snížila svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu do rozpětí 1,75 až 2,00 procenta. Snaží se tak podpořit ekonomiku Spojených států, která se potýká s negativními důsledky slabšího globálního hospodářského růstu a obchodní války mezi Washingtonem a Pekingem.

Další zprávy