reklama
 
 

Přežili bombový útok v Bostonu. Rok po tragédii se vzali

16. 4. 2014 7:30
Byli spolu jen půl roku, když jejich životy ovlivnil bombový útok na bostonském maratonu. Jen co se znovu postavili na nohy, řekli si své ano.

Richmond – Šestadvacetiletá Rebekah Gregory doběhla osudového 15. dubna loňského roku do cíle, kde na ni čekal přítel Pete Dimartino a šestiletý syn Noah.

Následný výbuch jim obrátil život naruby. Noah byl zraněný jen lehce. Rebekah a Pete ale museli podstoupit řadu operací a s následky se potýkají dodnes.

"První myšlenka, která mě napadla, byla, kde je můj syn. Nemohla jsem ho najít, ale někde v pozadí jsem ho slyšela křičet 'Mami, mami'," řekla Boston Magazine Rebekah.

Až 14 chirurgických zákroků, infekce v kosti, implantování kožních štěpů, neustálé bolesti a rehabilitace. Tím vším si musela Rebekah projít do konce loňského roku, kdy se konečně postavila na vlastní nohy.

Druhá šance žít jí také přinesla jiný pohled na svět, a jak sama říká, necítí se jako oběť. Přežila a prostřednictvím svých zdravotních pokroků, optimistickým pohledem na svět i profilem na Facebooku hodlá inspirovat co nejvíce lidí.

Rok po tragédii se tak rozhodla se svým partnerem zpečetit nový začátek svatbou. Rebekah a Pete se vzali 4. dubna na statku v Severní Karolíně.

autor: jaz | 16. 4. 2014 7:30

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama