reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Dejte zahradě napít. Použijte umělý déšť, který šetří spotřebu vody

Příroda je ve své podstatě dokonalá. Nejdokonalejším zavlažovacím systémem je déšť, a právě tím se nechal inspirovat Kärcher.

Zavlažovací systém Kärcher působí jako déšť, ale jen v místech, kde je ho potřeba. Kärcher Rain System kombinuje výhody kapénkové závlahy a běžného zavlažování. Tento způsob zavlažování je unikátní v tom, že šetří práci, čas i vaše finance, protože voda se dostane pouze do míst, kde ji rostliny potřebují. Nedochází tedy ke zbytečnému plýtvání vodou. Systém pracuje s tlakem až 4 bar a lze jej přizpůsobit téměř jakémukoli typu zahrady. Součástí zavlažovacího systému je 1/2" hadice s manžetami pro kapénkovou závlahu a s postřikovacími manžetami. Dodatečně lze k němu namontovat redukční ventil a filtr k ochraně před přetížením tlakem a částečkami nečistot.

Na záhony i truhlíky s kapénkovou závlahou

Každou rostlinu jednotlivě můžete zalévat pomocí kapénkové závlahy. Rozšiřitelná sada Kärcher Rain Box je navržena tak, aby ji bylo možné namontovat bez použití nářadí. Sada Kärcher Rain Box obsahuje přípojku na vodovodní kohoutek G1 s redukcí G3/4, 2 spojky, 1 filtr, 15 m dlouhou hadici systému Kärcher Rain System™ (k upevnění manžet), 10 m dlouhou hadici pro kapénkovu závlahu, 4 T-díly s regulací, 4 I-díly, 10 manžet pro kapénkovou závlahu, jakož i 5 kolíků k upevnění hadic.

Načasování a úspora vody

Při zavlažování je rovněž důležité dodržovat i jistý řád. Zahradu je potřeba zalévat v určitou denní dobu a každá rostlina navíc potřebuje ke svému životu jiné množství vody. S tím si hravě poradí speciální zavlažovací automat SensoTimer ST6 eco!ogic, který reaguje na změny vlhkosti v půdě a podle toho rostliny automaticky zavlažuje s ohledem na jejich potřebu vody v celkem 5 nastavitelných úrovních vlhkosti. Pokud vlhkost klesne pod navolenou hodnotu, zavlažování se automaticky spustí až do dalšího přednastavení. Denně můžete nastavit až 2 zavlažovací doby s maximální dobou zavlažování 90 minut. Odteď už si nebudete muset lámat hlavu s tím, kdo bude vaši zahradu zalévat v době, když budete mimo domov.

www.karcher.cz
www.svetcisteni.cz

autor: komerční obsah | 9. 8. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama