Kancelář budoucnosti v době pocovidové. Vznikla v bývalé slévárně a autoservisu Praga

Kancelář budoucnosti v době pocovidové. Vznikla v bývalé slévárně a autoservisu Praga
Velkoformátová okna do interiéru propouští přirozené denní světlo a nabízí výhled do zahrady.
Skrz prosklené dveře je od baru vidět nahrávací studio, které mohou využít klienti například pro tvorbu podcastů.
V prostoru okolo baru jsou také sedací soupravy, které pojmou i několik lidí a jsou tak vhodné třeba pro schůzky menších firem.
Ze stropu, který je v syrovém stavu, a v celém prostoru je tak vidět vedení elektroinstalace a vzduchotechniky, visí rostliny.
Foto: Magdaléna Medková
Magdaléna Medková Magdaléna Medková
13. 5. 2021 6:00
Charakter ulice Pernerova v pražském Karlíně se stihl změnit během šesti let. V místě, kde do roku 2015 stála budova bývalého autoservisu Praga a slévárenské haly Karlin Studios, jsou dnes moderní stavby s byty a kancelářemi. Z fabriky zbylo jen torzo průčelní stěny. Dnes slouží jako brána do coworkingového prostoru, který má být novým startem pro práci v době postcovidové.

V budově, která nese název Praga Office & Garden si nechala vybudovat sdílené kanceláře společnost Scott.Weber Workspace. Architektem interiéru byl Ivo Kratochvíl, který ve vyšších patrech zřídil několik soukromých kanceláří s kuchyňkou a přízemí přizpůsobil potřebám coworkingového prostoru. Je v něm kavárna, sdílené stoly, nahrávací studio pro tvorbu podcastů i zasedačky. Podívejte se.

 

Právě se děje

Další zprávy