"Přece to nevyhodíme." Alkohol dámám neodbavili, z večírku na letišti je virální hit

Video Video
23. 11. 2021 11:05
S lahvemi alkoholu parta mladých dam neprošla přes odbavovací kontrolu, a tak se o své bohatství podělila se spolucestujícími. Několik z nich štědrou nabídku přijalo a na let se posilnilo panákem alkoholu. Video se rychle proměnilo ve virální hit.
Alkohol dámám na letišti neodbavili a tak rozdávaly panáky zdarma. Video se rychle stalo virálem | Video: TikTok/Latinnbellaa

Skupinku mladých cestovatelek překvapilo bezpečnostní opatření, že v příručním zavazadle mohou mít tekutiny v balení o maximálním objemu 100 mililitrů. 

Několik lahví alkoholu tak začaly nabízet ostatním cestujícím ve frontě. "Lahve nám při kontrole neodbavili, tak jsme všem ve frontě nabídly panáka," okomentovala video dáma pod přezdívkou Latinbellaa, která video na sociální síti TikTok zveřejnila.  

Video, na které upozornil britský deník Independent, se začalo lavinově šířit a během několika hodin ho vidělo téměř 13 milionů lidí. Většinu diváků záznam pobavil, někteří ale v době pandemie covidu vyhodnotili, že to nebyl dobrý nápad: "Jak si sundávají masky, aby se napili z jedné lahve, to není dobré," jeden z komentářů rychle utnula následující glosa: "Myslím, že ten alkohol zase všechno rychle dezinfikuje."

Že dámy zřejmě dorazily v pořádku do cíle, naznačuje další video zveřejněné na tiktokovém účtu, kde si cestovatelky připíjí míchanými drinky. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 4 hodinami

Dubovská dojela v Killingtonu osmnáctá, Shiffrinová vyrovnala Stenmarka

Lyžařka Martina Dubovská skončila ve slalomu Světového poháru v Killingtonu osmnáctá. I pátý slalom v historii v americkém středisku ovládla domácí Mikaela Shiffrinová a v nejtočivější disciplíně vyrovnala 46. triumfem Švéda Ingemara Stenmarka.

Shiffrinová byla po prvním kole druhá, ale zajela dobře druhé, zatímco její největší soupeřka Petra Vlhová chybovala. Slovenská obhájkyně velkého křišťálového glóbu, která minulý týden dvakrát kralovala v Levi, tak skončila druhá. Třetí místo obsadila Švýcarka Wendy Holdenerová.

Dubovská jela mezi elitou po devadesáté. V prvním kole ztratila na Vlhovou více než dvě sekundy a byla šestnáctá. Do druhé jízdy se pustila razantněji, pozici ale neudržela a propadla se o dvě pozice. Nenavázala tak na životní šesté místo z minulého týdne ve Finsku.

V Killingtonu se dosud konaly čtyři slalomy a všechny vyhrála Shiffrinová. Před týdnem Američanka v obou závodech ve Finsku brala za Vlhovou vždy stříbro a na druhé místo to po prvním kole vypadalo i letos. Po druhé jízdě si ale tentokrát pozice vyměnily.

Pro Američanku je Killington prakticky domácím svahem a před rozhovorem dojatá emocemi plakala a chvilku trvalo, než dokázala mluvit. "Jsem šťastná, jak jsem jela druhé kolo. Neudělala jsem tak velkou chybu jako Petra. Bojovala jsem. Hodně to pro mě znamená," řekla Shiffrinová, která ve Světovém poháru celkově oslavila 71. vítězství.

Na rozdíl do Dubovské se nedostala do bodované třicítky Gabriela Capová. Z 63 slalomářek obsadila v 1. kole 51. místo s mankem více než pěti sekund na nejlepší.

Další slalom SP je na pořadu až za měsíc 29. prosince v rakouském Lienzu. Příští týden se rozjedou v kanadském Lake Louise rychlostní disciplíny s Ester Ledeckou.

Zdroj: ČTK
Další zprávy