reklama
 
 

Nechte se inspirovat: Zimní dovolená v Rakousku

19. 1. 2017
Kvalitní sjezdovky, péče o rodiny s dětmi i výtečnou atmosféru nabízejí snad všechna zimní střediska Rakouska. Celkově je zde možné lyžovat či snowboardovat na 22 000 kilometrech sjezdovek a bezpočtu svahů s hlubokým sněhem. Velká část lyžařských oblastí leží v nadmořských výškách nad 3 000 m a nabízí úchvatné výhledy. Článek je součástí speciálního projektu Dovolená v Rakousku, který vznikl ve spolupráci s Rakouskou národní turistickou centrálou Österreich Werbung, specialistou na letní i zimní dovolenou v Rakousku..
Doporučujeme

Komerční projekt - Při představě o zimní dovolené v Rakousku se většině lidí jistě vybaví především zasněžené pláně Alp, lanovky, upravené sjezdovky a perfektní servis. Každé z rakouských zimních středisek má své osobité kouzlo, všude je ve velké míře pamatováno na rodiny s dětmi. Své si zde najdou naprostí začátečníci, zkušení lyžaři i vyznavači adrenalinu. Zimní dovolená v Rakousku však není jen o sezónních sportech.

Zimní dovolená v Rakousku

Zimní dovolená v Rakousku

Ve spolupráci s Rakouskou národní turistickou centrálou Österreich Werbung jsme pro vás připravili speciál, který mapuje nejzajímavější místa Rakouska.

Další tipy na dovolenou najdete zde >>

Zdejší krajina láká na bezpočet přírodních krás a romantických míst vytvářených nejenom horskými masivy, ale také hlubokými lesy, malebnými údolími, bystřinami, divokými řekami a horskými jezery. Poznávat zdejší krásy lze na mnoho způsobů, ať už pěšky po upravených cestách během turistických výletů, z mnohých běžkařských tras, zdoláváním sněhových plání na sněžnicích anebo z mnoha a mnoha lanovek, případně ze saní tažených koňmi.

Na své si přijdou také milovníci památek a kultury i lidé, kteří rádi poznávají místní zvyky a ochutnávají krajové speciality. Velmi osobitý, historií protkaný je především Salcburk, romantický za každé roční doby. Nezapomenutelnou a osobitou atmosféru však nabídne i mnoho dalších měst, vesnic a nebo i samostatně stojících chalup, sloužících jako malebné restaurace, hotely či penziony.

Na mnoha místech v Rakousku, především v dosahu českých hranic, se nezřídka setkáte i s česky hovořícím personálem. Všude pak naleznete přívětivé hostitele, zaručen je i výtečný poměr ceny a kvality poskytovaných služeb.

Zkrátka zimní dovolená v Rakousku představuje pestrou nabídku ingrediencí, ze kterých si každý namíchá koktejl sportu, zábavy, relaxace i neopakovatelné atmosféry přesně podle vlastní chuti.

Projekt Dovolená v Rakousku vznikl ve spolupráci s Rakouskou národní turistickou centrálou Österreich Werbung, specialistou na letní i zimní dovolenou v Rakousku.

autor: red

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  Komerční sdělení
  reklama
  reklama