reklama
 
 

Nechte se inspirovat: Zimní dovolená v Rakousku

19. 1. 2017 0:00
Kvalitní sjezdovky, péče o rodiny s dětmi i výtečnou atmosféru nabízejí snad všechna zimní střediska Rakouska. Celkově je zde možné lyžovat či snowboardovat na 22 000 kilometrech sjezdovek a bezpočtu svahů s hlubokým sněhem. Velká část lyžařských oblastí leží v nadmořských výškách nad 3 000 m a nabízí úchvatné výhledy. Článek je součástí speciálního projektu Dovolená v Rakousku, který vznikl ve spolupráci s Rakouskou národní turistickou centrálou Österreich Werbung, specialistou na letní i zimní dovolenou v Rakousku..
Zimní dovolená v Rakousku

Zimní dovolená v Rakousku

Ve spolupráci s Rakouskou národní turistickou centrálou Österreich Werbung jsme pro vás připravili speciál, který mapuje nejzajímavější místa Rakouska.

Další tipy na dovolenou najdete zde >>

Komerční projekt - Při představě o zimní dovolené v Rakousku se většině lidí jistě vybaví především zasněžené pláně Alp, lanovky, upravené sjezdovky a perfektní servis. Každé z rakouských zimních středisek má své osobité kouzlo, všude je ve velké míře pamatováno na rodiny s dětmi. Své si zde najdou naprostí začátečníci, zkušení lyžaři i vyznavači adrenalinu.

Rakouské Alpy vychovaly mnoho lyžařských legend. Jeden mýtus stojí za jmény jako Toni Sailer, Franz Klammer a Hermann Maier: kitzbühelská sjezdovka zvaná Streif. Tuto i další legendární sjezdovky a sjezdy můžete sami vyzkoušet a zakusit, jaké to je, kroužit oblouky na těchto svazích.

Projekt Dovolená v Rakousku vznikl ve spolupráci s Rakouskou národní turistickou centrálou Österreich Werbung, specialistou na letní i zimní dovolenou v Rakousku.

autor: red | 19. 1. 2017 0:00

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama