Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Účetnictví se mění, neváhejte a pojďte s dobou, šetřete svůj čas, nervy i peníze

17. 2. 2021 8:00
I ve zpracování účetnictví se hnuly ledy a bohatě využívá moderní technologie ve prospěch klientů.
Účetní firma Trivi
Účetní firma Trivi | Foto: Komerční sdělení

Účetní služby jsou nutností na pozadí každého podnikání. Chcete podnikat, potřebujete samostatnou účetní nebo účetní firmu, záleží jen, jaký rozsah dané podnikání má. Velké společnosti mají svá účetní oddělení, menší společnosti a firmy mohou zaměstnávat také svou účetní, ale vyplatí se to? Řada podnikatelů raději volí spolupráci s účetní nebo celou účetní firmou formou outsourcingu. Teď je možnost mít servis celého účetního oddělení za cenu jedné běžné účetní.

Účetnictví jinak, účetnictví prostě online!

Jak se říká, účetnictví je jen jedno, ale i to však může mít různé podoby a charakter. Když se k moderním technologiím a aplikacím přidá skvělý empatický servis vyškolených a zkušených účetních, můžete se těšit na profesionální služby v moderním formátu. Získáte nefalšované online účetnictví, za kterým se skrývají skutečné profesionální účetní a daňoví poradci.

Účetní firma Trivi nabízí svou originální webovou a mobilní aplikaci, kterou může používat i samotný klient Trivi. Aplikace umožňuje nahrávat veškeré podklady v elektronické podobě, také komunikovat s přidělenou účetní. Důležité pak je, že sám klient může nahlížet i do svých účetních výstupů, a to jak na svém počítači, tak i prostřednictvím mobilu. Součástí Trivi aplikace je i originální fakturační systém, jedná se tedy o kompletní nástroj pro správu účetnictví a komunikaci se svou přidělenou účetní. Vše je přístupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Příjemná komunikace, porozumění a profesionální servis

Dobře a s jistotou provedená správa účetní agendy je věc klíčová, ale koho by to bavilo, kdyby stejně skvěle nefungovala i vzájemná komunikace. V účetní online firmě Trivi se dbá na příjemnou a profesionální komunikaci a maximálním servisu pro své klienty. Je důležité, aby se klienti mohli spolehnout na svou přidělenou účetní a měli naprostou jistotu, že každý měsíc bude vše v naprostém pořádku a bez hrozby pokut předáno úřadům. Klient Trivi získá účetní servis a skutečné online účetnictví.

Účetní v Trivi pracují tak, aby klienti měli v celé účetní firmě oporu. K tomu jim pomáhají Trivi aplikace, ale i cílený prozákaznický servis. V Trivi myslí za své klienty a na potřeby jejich podnikání. Kromě dohledu nad klíčovými termíny, jednoduché správě předávání podkladů a jejich automatickém zpracování, jsou klienti účetní firmy Trivi také zastupování před úřady. Jak v běžné agendě, tak při pravidelných nebo nárazových kontrolách. K dispozici jsou také kmenoví daňoví poradci i celé mzdové oddělení. Trivi své klienty neobtěžuje nepříjemným vstupem do jejich datových schránek, vše se řeší zastupováním a veškerá komunikace s úřady probíhá přes datovou schránku Trivi.

Šetřete nervy i čas nad účetnictvím, vsaďte na jistotu

Zpracování účetnictví od Trivi funguje výhradně bez papíru, veškeré podklady se předávají jednoduše online a data jsou bezpečně uložena v zabezpečeném cloudu. Podnikatel má přístup ke svým podkladům, kromě účetní agendy si může ve svém profilu uložit další náležitosti ke svému podnikání, a mít tak vše na jednom místě přístupné online. Nemůže se tak stát, že by se něco složitě hledalo. Kdykoliv je třeba, je vše na jednom místě a rychle dosažitelné.

Další výhodou je propojení prostřednictvím API napojení, díky kterému je možné další rychlé předávání podkladů nebo přímé propojení s bankou klienta. Možností je i propojení prostřednictvím importních můstků, jako například Money, ISDOC a dalších. Samozřejmostí je integrace s platebními branami jako je GoPay, PayPal, Comgate a dalšími. 

Není tak potřeba doklady ručně přenášet do systému, vše probíhá prostřednictvím profilu na Trivi portálu, chytré aplikace nebo e-mailem. Celé zpracování účetnictví se tak zrychluje, hlavně pak se veškeré operace zlevňují. Nadhodnotu služeb Trivi mohou využít i provozovatelé e-shopu, Trivi je například integrované se systémem Shoptet.

V Trivi získáte účetní a daňový servis s podporou chytrých technologií, k dispozici tak máte účetnictví online, daňové poradenství online nebo fakturaci online a řadu dalších služeb. 

Chcete zjistit více nebo si chcete nechat rovnou připravit nezávaznou nabídku pro potencionální spolupráci, stačí když navštívíte web Trivi a ozvete se obchodnímu oddělení. Anebo rovnou volejte na zákaznickou linku účetní online firmy Trivi 800 80 60 40.

 

Právě se děje

před 2 minutami

James v 1300. startu v NBA dovedl Lakers k výhře nad Golden State

LeBron James odehrál 1300. zápas v základní části NBA a jubileum oslavil přesvědčivým vítězstvím Los Angeles Lakers 117:91 nad Golden State. Stále bez zraněného Anthonyho Davise domácí rozhodli už během první půle, úvodní čtvrtinu vyhráli o dvacet bodů a v poločase vedli 73:44. K triumfu si Lakers pomohli 60 doskoky proti 35 soupeřovým. James za 24 a půl minuty hry dal 19 bodů a byl nejlepším střelcem zápasu.

Výsledky NBA:

Boston - Washington 111:110, Detroit - New York 90:109, Houston - Memphis 84:133, LA Lakers - Golden State 117:91, Miami - Atlanta 109:99, Milwaukee - LA Clippers 105:100, Minnesota - Phoenix 99:118, Sacramento - Charlotte 126:127.

Utkání Toronto - Chicago bylo odloženo.

před 26 minutami

AstraZeneca prodala svůj podíl ve firmě Moderna. Obě vyrábí vakcíny na covid-19

Britsko-švédská farmaceutická firma AstraZeneca prodala svůj podíl 7,7 procenta v americké biotechnologické společnosti Moderna za více než jednu miliardu USD (21,6 miliardy Kč). Akcie Moderny v poslední době výrazně rostly díky její vakcíně proti covidu-19. AstraZeneca byla druhým největším akcionářem Moderny. Informuje o tom list The Times.

Ze zprávy nebylo okamžitě jasné, za jak dlouhé období AstraZeneca svůj podíl prodala. Cena akcie Moderny se minulý měsíc zvýšila až na 186 USD z 29 USD před rokem. V pátek akcie firmy uzavřely na ceně 154,81 USD, což celou firmu ohodnotilo na 61 miliard USD.

Zisk z prodeje akcií posílí finance firmy AstraZeneca, která stejně jako Moderna vyrábí vlastní vakcínu proti covidu-19, vyvinutou ve spolupráci s Oxfordskou univerzitou. Na rozdíl od Moderny ji však v době pandemie prodává bez zisku.

Zdroj: ČTK
před 58 minutami

Netanjahu obvinil Írán z výbuchu na izraelské obchodní lodi

 Izraelský premiér Benjamin Netanjahu dnes obvinil Írán z odpovědnosti za páteční výbuch na izraelské obchodní lodi v Ománském zálivu. Vyhnul se ale přímé odpovědi na otázku, zda Izrael chystá nějakou odvetu. Informovala o tom agentura Reuters.

Už v sobotu uvedl izraelský ministr obrany Benny Ganc, že za výbuchem na lodi pravděpodobně stojí Írán. Plavidlo MV Helios Ray pro přepravu vozidel zasáhl výbuch nad hladinou vody, který prorazil otvor v obou stranách kýlu. Nikdo z posádky nebyl zraněn. "Jednalo se nepochybně o íránskou operaci. To je jasné," řekl dnes Netanjahu izraelské rozhlasové stanici Kan.

Na dotaz, zda Izrael bude nějak reagovat, Netanjahu zopakoval svá předchozí prohlášení, že je odhodlaný zabránit Íránu ve vývoji jaderné kapacity a dodal: "Írán je největším nepřítelem Izraele, a my proti němu budeme nadále zasahovat po celé oblasti," uvedla agentura AFP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy