reklama
 
 

Tipujte ve hře #playgroundAustria a vyhrajte dobrodružství v Rakousku!

13. 4. 2018 16:03
Potřebujeme vaši touhu po dobrodružství a znalost lidí! Když uhodnete správně, můžete vyhrát dobrodružný víkend nebo voucher na zážitek v Rakousku! Tento článek je součástí speciálního projektu připraveného ve spolupráci s Rakouskou národní turistickou centrálou Österreich Werbung.

Komerční projekt - Rakouské hory a jezera jsou ideálním dějištěm pro nekončící sportovní výzvy a aktivity. Proto se extrémní sportovec David, rapper Ben a lifestyle bloggerka Nikol od 24. do 27. května společně se třemi finalisty soutěže #playgroundAustria vydají na cestu, aby toto "hřiště" dobyli. Začínají na různých místech a na své cestě do Schladming-Dachsteinu musí absolvovat různé sportovní výzvy, které je dovedou na hranice sil. Na jednotlivé týmy tedy čeká mnoho napínavých zkoušek odvahy - a na vás zase při každé challenge čeká příležitost vyhrát akční víkend nebo dobrodružný zážitek.

Výhra díky znalosti lidí

Dvojice samy rozhodují, zda chtějí prokázat odvahu u obtížnější varianty, nebo zda challenge absolvují jednodušším způsobem. Slaní vodopád nebo se odváží skočit z devítimetrové výšky? Vyšplhají nahoru po stěně přehrady, nebo se rozhodnou pro pěší túru? Jak odhadujete, že si dvojice povedou? Váš hlas se vyplatí, protože všichni účastníci, kteří při hlasování uhodnou správně, mají každý den příležitost vyhrát 3×1 zajímavou cenu v destinacích #playgroundAustria.

Hlasování začíná

Máte chuť zažít nějaké dobrodružství? Sledujte naše tři dobrodružné týmy při putováním Rakouskem na sociálních sítích! Na naší soutěžní stránce najdete kromě informace o soutěži také postřehy k jednotlivým týmům a zajímavé informace o výzvách a místech konání.

Od 23. dubna můžete začít tipovat, pro kterou challenge se naše tři týmy rozhodnou. 24. května dvojice vyrazí na cestu do #playgroundAustria a postaví se výzvám. Jak si při tom povedou? To můžete živě sledovat online na Facebooku a Instagramu Bena, Davida (facebook, instagram) a Nikol (facebook, instagram). Budete přímo u dění a sami uvidíte, jestli jste tipovali správně. Výherci soutěže budou zveřejněni na stránce austria.info/cz/playgroundaustria.

Tento článek je součástí speciálního projektu připraveného ve spolupráci s Rakouskou národní turistickou centrálou Österreich Werbung.

autor: red | 13. 4. 2018 16:03

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama