reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Rekonstruujete sprchový kout? Vyberte si správně, vyberte si dveře ze skla

Výběr skleněných dveří má hned několik výhod. Sklo má totiž mnoho pozitivních vlastností, které byste u plastových dveří jen těžko hledali. Navíc je bezpečnější, mnohem jednodušší na údržbu a působí luxusním elegantním dojmem. Pozor ale na jistotu kvalitního materiálu, důležité je, aby sklo bylo tvrzené a navíc mělo speciální úpravu proti vodnímu kameni, plísni a usazování nečistot.

Představujeme řadu sprchových dveří PURE a MOVE

Dveře PURE jsou vhodné do každé koupelny

Sprchové dveře PURE si oblíbíte díky bezchybné funkčnosti, a skoubení vhodného systému otvírání, kvalitního materiálu i konstrukci.

Konstrukce nemá rám, tudíž je vhodná do bezbariérového koutu nebo klasicky na vaničku. Výhodou je také hliníková lišta instalovaná přímo na kontrukci zabraňující unikání vody. Starosti s promazáváním vrzajících pantů můžete hodit za hlavu díky rozložení pantů po celé délce. Unikátní je řada PURE v tom, že si umí poradít i se stěnami, které na sebe nejsou úplně kolmé. PURE se může pyšnit velmi dlouhou životností. Zákazník si vybírá z mnoha rozměrů a variant. Lákavá je také prodloužená záruka  5 let.

Dveře Move - luxus, který si může dovolit každý

V MOVE kolekci najdete nejen zasouvací sprchové dveře a pevné boční stěny ke sprchovým dveřím, ale také již kompletní sprchové kouty. Všechny produkty zaručují variabilitu a dlouholetou životnost.

Konstrukce sprchových dveří MOVE je charakteristická svým celorámovým provedením. Spodní systém dveří je bez pojezdů a nezanáší se, tím šetří váš čas při úklidu. Na dveře MOVE je použito kalené tvrzené sklo s úpravou proti vodnímu kameni.

Univerzálně navržené dveře dávají možnost výběru způsobu otvírání při instalaci. Hliníkový rám s chromovou úpravou působí nadčasově a zároveň luxusním dojmem. Dveře je nožné instalovat i do bezbarierového koutu. Magnetické uzavírání dveří je velmi praktické a zajistí, že se dveře vždy dovřou. I u řady MOVE je nabídka prodloužené záruky na 5 let.

autor: komerční článek | 14. 7. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama