reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Rafinované spojení luxusu, retro stylu a tepla

Radiátor již dávno není pouze funkční záležitostí. Ať už si potrpíte na minimalistický design či hravé retro, vedle samotného tepla vás bude hřát pocit z esteticky vyladěného interiéru.

Díky radiátorům Laurens dochází ke spojení funkčnosti a příjemného a nadčasového designu. V posledních letech se zvyšuje zájem o designové a retro radiátory. Zejména litinové a industriální retro radiátory jsou velmi oblíbeným prvkem v rekonstruovaných interiérech historických budov jako jsou prvorepublikové vily, selská stavení či soukromé zámečky.

Díky propracovanému programu výroby nabízí radiátory Laurens takřka neomezené možnosti při výběru radiátorů. Bezmála 300 barevných odstínů, výrobu radiátorů na míru a samozřejmě kompletní program dopojovacího příslušenství tak, aby byl každý radiátor dokonale sladěn s designem interiéru do posledního detailu.

Laurens Radiátory je česká rodinná firma, která svým zákazníkům kromě špičkově sladěných radiátorů nabízí také služby ve svých Radiátorových studií, kde Vám specialisté pomohou při výběru radiátoru, kreativně přistoupí k vašim výzvám a budou hledat řešení, jak přizpůsobit technicky radiátor, tak aby odpovídal všem Vašim potřebám.

Ještě před tím, než navštívíte Radiátorové studio Laurens, tak si prohlédněte již dokončené realizace z celé České republiky a Evropy.

autor: komerční článek | 13. 10. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama