Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Proč si vybrat stavbu z obytných kontejnerů?

Fagus a.s.
9. 1. 2018 10:35
Fagus a.s. – 27 let na trhu s modulovými stavbami.
Foto: FAGUS a.s.

Jednou z mnoha výhod modulárních staveb firmy FAGUS a.s. je stavba na klíč dle přání zákazníka za pevnou cenu.

V rychlosti je síla

Mezi základní vlastnosti modulární architektury patří rychlost výstavby, téměř výhradní užití suchého procesu, mobilita a snadná možnost demontáže a převozu na jiný pozemek. Díky těmto vlastnostem se moduly hojně využívají jako dočasné stavby, nebo rychlé řešení nedostatku bydlení po živelních katastrofách apod. Dnes se ale modulární systémy čím dál více i z důvodů ekologické nenáročnosti využívají na stavbu mateřských škol, kolejí, ubytoven, zázemí sportovišť, kancelářských objektů, vrátnic a stávají se plnohodnotnou architekturou.

Foto: FAGUS a.s.

Jednotlivé stavební moduly se nejčastěji vyrábějí jako rozměrově koordinované moduly, vybavené dle přání zákazníka, připravené k odvozu a osazení na pozemek.

Foto: FAGUS a.s.

Dnes je díky novým technologiím a materiálovým inovacím, možné moduly komfortně vybavit, použít kvalitní i originální materiály do interiéru i exteriéru, díky čemuž jsou modulární stavby schopny konkurovat klasickému stavitelství.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy