reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

PREFAHome: Dům, který rychle vyroste a vždy se vám přizpůsobí

Foto: Prefa Brno
Když se pouštíte do stavby rodinného domu, potřebujete především zvolit správný stavební systém. V Česku jsou stále nejpopulárnější zděné domy, proti nim ale hovoří až příliš dlouhá výstavba, která může protáhnout i na roky. Pokud nechcete ztrácet čas a toužíte po tom, aby váš nový domov vyrostl rychle, vyplatí se sáhnout po prefabrikovaných řešeních.

Jednou z možností je moderní systém montovaných domů PREFAHome, využívající železobetonové nosné prvky. Skelet stavby stojí za čtyři dny a klíče od kompletního domu připraveného k nastěhování můžete držet v ruce už do šesti měsíců. A to i v případě domu podle individuálního projektu. Navíc díky absenci vnitřních nosných prvků lze dispozice jednotlivých místností měnit zcela podle potřeb rodiny. V průběhu let tak můžete pokoje zmenšovat i zvětšovat a zvyšovat či snižovat jejich počet.

Výhodou PREFAHome je také to, že vzhledem k suchému procesu výstavby můžete začít stavět v kterémkoliv ročním období, klidně i přes zimu. A lidé, kteří chtějí mít stěny z tradičních materiálů, zase ocení, že prostory mezi nosnými železobetonovými prvky mohou být klasicky vyzděné z tradičních zdících materiálů.

Případně je možné vyplnit je i sendvičovými dřevěnými panely a spojit tak všechny výhody betonových domů a dřevostaveb v rámci jednoho bydlení. Taková konstrukce má vynikající pevnost a stabilitu železobetonových prvků a zároveň nedostižné tepelně izolační vlastnosti sendvičové dřevostavby.

A další výhody? Dům je možné umístit bez problémů i do svažitého terénu, má dlouhou životnost a energetickou náročnost třídy B. Navíc je také za příznivou cenu, protože celý systém se optimalizuje tak, aby byly náklady co nejnižší - ať už jde o minimalizaci zemních prací, možnost pracovat souběžně na střeše, v patře, v přízemí, na fasádě i nebo třeba uvnitř.

autor: komerční článek | 12. 10. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama