reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Představujeme Kolos – zakázková jízdní kola

Foto: Citybikes
Koncept značky jízdních kol Kolos jde se světovým trendem spoluvytváření (co-creation), který zahrnuje zákazníka do procesu vývoje či výroby produktu. Je to pak právě zákazník, který určí co je pro něj u daného výrobku důležité a jak chce aby výrobek vypadal.

Tuto myšlenku Kolos ztvárnil v online konfigurátoru jízdních kol na stránkách www.kolosbikes.com. Pomocí pár kliknutí si může zákazník zvolit ideální podobu svého kola, včetně nejdůležitějších komponent a doplňků. Konfigurátor umožňuje okamžitou vizualizaci provedených změn. Vybírat můžeme z mnoha barev rámu, různých barev pneumatik a řady doplňků. Zvolíme si optimální počet převodových stupňů, typ brzd či typ osvětlení.

Značka Kolos patří společnosti Citybikes, jejíž doménou jsou městská kola a elektrokola. Není proto divu, že jako první modely značky Kolos se objevily právě městská retro kola v pánském a dámském provedení a elektrokolo. Zajímavostí je, že tento model elektrokola vyhrál zakázku Evropského Parlamentu a po Bruselu a Štrasburku se již druhým rokem prohání elektrokola právě značky Kolos.

Další model představuje cykloturistickou speciálku - jedná se o CrMo cestovatelské kolo v pánském a dámském provedení. Takové kolo ocení mimo jiné cyklocestovatelé, kteří se vydávají na dlouhé cyklotúry takzvaně "na těžko" a potřebují spolehlivé kolo, které je na cestách nezradí.

Nejnovějším modelem je skládací kolo. Vynikající parťák pro cestování po městě (i v kombinaci s veřejnou dopravou) nebo na příjemné výlety. Vejde se do malého bytu, do kufru auta, do kravanu nebo na loď, zkrátka všude tam, kde potřebujete kolo, které nezabírá místo.

Navštivte prodejnu Citybikes v Praze nebo v Brně, kde můžete kola Kolos otestovat a pak už si jen vytvořte to své jedinečné kolo přesně podle vašich představ. Přejeme mnoho šťastných kilometrů.

autor: Citybikes | 19. 5. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama