reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Originální české balkonové zástěny pro váš útulný a bezpečný balkon

„Chtěli jsme mít pocit soukromí a vyššího bezpečí na svém balkoně“, říkají autoři projektu KrásnýBalkon.cz o tom, jak celá myšlenka vznikla.

Co nabízí KrásnýBalkon.cz a k čemu tyto produkty slouží? "Na základě vlastních potřeb a zkušeností, jsme vymysleli balkonové zástěny na míru každému, kdo potřebuje získat na svém balkoně, terase či lodžii pocit bezpečí a soukromí. Vybírat můžete z více jak 200 motivů. Rozměry si zvolí každý zákazník sám, podle potřeby.

A co vlastnosti samotné zástěny? "Materiál je velice pevný a odolný, s jemnou perforací. Ta zajišťuje přísun vzduchu na balkon, ale znemožňuje silnému větru, aby zástěnu jakkoli poškodil. Na tento materiál tiskneme z jedné strany motiv, který si zákazník vybere, z druhé strany je zástěna čistá, bílá." Tisk je odolný proti UV záření, tedy nebledne.

Je možné tisknout i vlastní vzory? "Ano. Individuální poptávky realizujeme celkem často."

Jak se taková zástěna udržuje? "Údržba je snadná, stačí houbička, saponát. Zástěna na vzduchu rychle osychá, nemá tendence se srážet a deformovat. Je prostě stále taková, jako v den, kdy jste si ji poprvé pověsili na balkon." 

Zvládnu zástěnu nainstalovat? "Chtěli jsme, aby ji uměl pověsit opravdu každý. Po celém obvodu jsou ve stejných rozestupech očka. Při nákupu zástěny vám automaticky nabídneme i různé druhy uvazovacích materiálů a je na každém, který si zvolí. Součástí každé zásilky je i náš obrázkový návod. Navíc jsme pro naše zákazníky v pracovních hodinách na telefonu, takže jsme vždy schopni dobře poradit. Mnoho dalších důležitých informací se mohou zákazníci dozvědět na stránkách našeho internetového obchodu KrásnýBalkon.cz, kde máme sekci "Jak na to" - zde je vše krásně shrnuto a zodpovězeno" uzavírá spoluautorka projektu, paní Šárka Šatrová.

Ojedinělý český projekt, který řeší běžné starosti na našich balkonech. Co dodat na závěr? "Vyrábíme pro Vás vysoce kvalitní balkonové zástěny, se kterými bude váš balkon bezpečnější, útulnější, chráněn před prachem, větrem i zvědavými pohledy. Přejeme totiž Krásný Balkon všem!"

autor: komerční článek | 16. 4. 2018 15:38

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama