reklama
 
 
Komerční sdělení - toto je komerční sdělení, Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Nový showroom KPP v Čestlicích nabízí nejen podlahy, ale celý interiér

Nový showroom dovozce a distributora podlahových krytin firmy Kratochvíl parket profi v Praze Čestlicích neprodává jen podlahy, ale celý interiér.

"Koncepčně jsme připravili showroom, ve kterém si člověk vybere podlahu, jako kdyby ji měl udělanou na zakázku. Podlaha už dnes není jen nepodstatnou částí místnosti, ale výrazným interiérovým prvkem a s vědomím této důležitosti je třeba ji  vybírat," vysvětluje jednatel firmy Ing. Petr Kratochvíl. Showroom KPP se stal součástí jednoho z největších interiérových center u nás HANAK FORUM v Čestlicích. S předním českým výrobcem kuchyní, dveří a nábytku společností Hanák proto KPP navázalo spolupráci a zákazník si tak opravdu může na jednom místě barevně i materiálově sladit podlahu, kuchyň, dveře i další vybavení.

Nový showroom KPP obsadil dvě patra a zhruba 300 m2 plochy. Přízemí se věnuje dřevu a laminátu a dominuje mu představení švédské společnosti Kährs, firmy s tradicí od roku 1857 a největšího výrobce třívrstvých podlah na světě. Jejich výhradním dovozcem a distributorem v ČR je právě Kratochvíl parket profi. Dalšími zastoupenými značkami je vlastní brand 1FLOOR a německé lamináty Classen a Wineo. V horním patře jsou představeny vinylové podlahy (holandský mFLOR a německé Wineo), ekologické podlahy (Wineo PURELINE a finský UPOFLOOR), marmoleum (výrobce Forbo), venkovní terasy italské značky iDecKing a mnoho dalších. Svůj prostor zde dostaly i developerské projekty, protože KPP se podílí na realizaci spousty novostaveb.

Nově otevřený showroom KPP v Čestlicích je koncipován tak, aby jeho návštěvník porozuměl podlaze a opravdu věděl, jakou si kupuje. U dřevěných podlah a laminátů jsou proto na stěnách vystaveny reálné ukázky formátů, od několika centimetrových lamel až po 6metrové prkno, od jednolamel po třílamely, včetně ukázek zámkových spojů a perodrážek. V další sekci následuje přehled reálných ukázek povrchových úprav, od saténového laku, přes olej, ručně kartáčovaný povrch až po řezanou strukturu. "Chceme, aby si zákazník mohl na povrchy i sáhnout, cítil ten rozdíl a pocitově se mohl rozhodnout, co mu opravdu vyhovuje," dodává jednatel KPP Petr Kratochvíl.

www.kpp.cz

autor: komerční obsah | 15. 6. 2017

reklama
reklama
reklama
Komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama