reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Nový nábytek z teaku nebo exotických dřevin – bezkonkurenční kvalita za rozumnou cenu

Naše rodinná firma AS Nábytek z masivu působící v Čechách a Indonésii, se zabývá výrobou nábytku a dekorací z masivních exotických dřevin a přírodních materiálů.

Díky vlastní výrobě a přímému dovozu nabízíme nábytek za bezkonkurenčních podmínek na českém trhu. V nabídce jsou teakové jídelní stoly, sedací nábytek různých stylů a z různých materiálů. Dále u nás najdete postele, konferenční stoly, komody nebo knihovny. Naším hlavním zájmem je různorodost a široká nabídka všech stylů nábytku. V sortimentu naleznete interiérový i zahradní nábytek od stylu moderního, industriálního až po Art deco. V nabídce máme také stále oblíbený koloniální nábytek. Náš obchod je téměř v centru Prahy a k dispozici máme téměř 1000m2 předváděcí plochy s bezplatným parkováním v areálu.

Materiály z kterých přímo v Indonésii vyrábíme, jsou teak, mango, mahagon a železniční dřevo tzv. railwaywood. V nabídce máme také nábytek z unikátní dřeviny Suar z Bornea. Nejvíce nábytku je vyrobeno ze starého teakového dřeva (recycled teak wood). Někdy teakové dřevo pochází z rozebraných indonéských lodí. Exotický nábytek dále kombinujeme s dalšími prvky (hovězí kůže, sklo, nerez, kámen). Tyto zajímavé kombinace umocní nevšednost našeho nábytku. Teakový nábytek vozíme převážně bez povrchové úpravy. Povrch vytvoříme na přání zákazníka. Používáme vysoko zátěžové vosky, které jsou ekologické a zdravotně nezávadné.

Pakliže jste se rozhodli pro masivní mahagonové či teakové dřevo, pak vězte, že v AS Nábytek z masivu najdete skutečně široký sortiment. Nejžádanějším kusem nábytku jsou mohutné stoly, komody a postele, které dominují místnosti a rozhodně neuniknou pozornosti, ať se jedná o jídelní nebo pracovní stůl. Vitríny bývají kombinované se sklem a kovem, což působí skutečně impozantně. Nechybí skříně, stolky, židle, postele, komody nebo sofa. Výrobci se drží střídmosti a historií prověřeným stylem. Mezi extravagantnější kousky patří například barokní postele, naopak velice jemné jsou klasicistní komody. Každý si u nás vybere ze svého oblíbeného stylu. Dle přání zákazníka vyrobíme nábytek na zakázku dle jeho představ, rozměrů a i vlastního stylu.

Vybavíme Váš byt, restauraci či obchod nebo kancelář

Co nemáme, vyrobíme i podle obrázku nebo Vašeho vlastního návrhu.

12. 1. 2018 16:17

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama