U2: 360 stupňů v Barceloně

U2: 360 stupňů v Barceloně
Stage kapely U2 na stadionu Nou Camp ve španělské Barceloně
Bono v akci.
Mezi jinými hity zazněla i skladba Angel of Harlem, kterou skupina věnovala památce Michaela Jacksona.
Když zazněla píseň Magnificent, zpívali všichni.
Foto: Reuters
Reuters Vojtěch Marek Reuters, Vojtěch Marek
1. 7. 2009 12:03

Barcelona - Legendární kapela U2 odstartovala ve Španělsku své turné nazvané 360° Tour.

Název se odvozuje od kruhového pódia, na němž irská kapela vystupuje. Je oboustranně výhodné: Diváci vidí všichni stejně dobře a jejich větší počet umožňuje snížit ceny vstupenek, aniž by pořadatelé prodělali.

Podívejte se, jak první koncert fenomenálních U2 vypadal.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 40 minutami

Ministerstvo průmyslu prodloužilo lhůtu, do které mohou podnikatelé zasažení tornádem zažádat o kompenzace

Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) prodloužilo příjem žádostí do programu Pomoc po tornádu do 15. října. Resort to uvedl na svém webu. Původně měl příjem skončit 30. září. V kompenzační výzvě Pomoc po tornádu mohou podnikatelé žádat o příspěvek na obnovu nebo nákup nového majetku. Na podporu je pro ně připraveno 200 milionů korun.

Někteří podnikatelé podle resortu stále nemají příslušné podklady k uznání kompenzace, proto se úřad rozhodl posunout termín ukončení příjmu žádostí. Ten začal 30. června.

Státní agentura CzechInvest, která má administraci programu Pomoc po tornádu na starost, k 21. září evidovala 167 podaných žádostí za 82 milionů korun. Z nich bylo na ministerstvu ke stejnému datu předáno 130 žádostí za zhruba 59,6 milionu korun. Úřad postupně podnikatelům posílá peníze na účty, k 21. září proplatil 110 žádostí v objemu 48,9 milionu korun.

Zdroj: ČTK
Další zprávy