HBO pracuje na dalších čtyřech seriálech ze světa Hry o trůny

mad
5. 5. 2017 16:30
Na základě úspěchu seriálu Hra o trůny začala společnost HBO připravovat spin-offové seriály z téhož světa. Týdeník Entertainment Weekly o tom informoval s tím, že v kabelové televizi vznikají „čtyři odlišné scénáře od rozdílných autorů“, které se odehrávají „v různých obdobích obrovského a bohatého universa George R. R. Martina.“ Samotný autor knih je zapojený do dvou z nich. Martin se jako scenárista podílel už na tvorbě několika epizod Hry o trůny. Další dva potenciální seriály vznikají pod dohledem scenáristů Maxe Borensteina (Kong: Ostrov lebek) a Jane Goldmanové (Kingsman: Tajná služba). Datum předpokládané premiéry zatím oznámeno nebylo.
Promo video k 7. sérii | Video:
 

Právě se děje

Aktualizováno před 18 minutami

Policie na Mělnicku nalezla tělo čtyřměsíčního chlapce, po kterém pátrala

Policie v sobotu nalezla tělo hledaného čtyřměsíčního chlapce, po kterém od pátečního večera pátrala v Hoříně na Mělnicku. Před 17:00 ukončila pátrání, byla nařízena soudní pitva, která určí příčinu úmrtí. Policie nyní prověřuje výpovědi dvou lidí, řekla policejní mluvčí Eva Hašlová.

"Na základě získaných informací jsme nalezli tělo kojence, nařídili jsme soudní pitvu ke zjištění příčin úmrtí. V souvislosti s tím prověřujeme výpovědi dvou osob, se kterými nyní provádíme další úkony," řekla Hašlová. Kde tělo policisté našli, mluvčí odmítla sdělit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy