Foto: Brad Pitt dorazil do Cannes. Jako vymahač dluhů

Foto: Brad Pitt dorazil do Cannes. Jako vymahač dluhů
Andrew Dominic je uprostřed vedle Pitta
Cast member Brad Pitt arrives for a photocall for the film "Killing Them Softly", by director Andrew Dominik, in competition at the 65th Cannes Film Festival, May 22, 2012. REUTERS/Yves Herman (FRANCE - Tags: ENTERTAINMENT) Published: Kvě. 22, 2012, 10:30 dop.
Foto: Reuters
Kultura Dan Poláček Kultura, Dan Poláček
22. 5. 2012 13:38

Brad Pitt dorazil do Cannes, aby podpořil soutěžní snímek režiséra Andrew Dominica Killing Them Softly. Po westernu Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem, který na základě stejnojmenné knižní adaptace umělecky dekonstruoval mýtus Jesseho Jamese jako prototypu lupiče z Divokého západu, sáhl Dominic opět po románové předloze, tentokrát od George V. Higgina. Sleduje příběh profesionálního vymahače dluhů pátrajícího po ukradených penězích z jedné pokerové hry. V hlavní roli se objeví už zmíněný Brad Pitt, jenž se podílel i na produkci snímku. Herecky jej pak doplní Scott McNairy, Ben Mendelsohn, Ray Liotta, Richard Jenkins a další.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

TOP 09 povede do voleb Pekarová Adamová, schválil výbor

TOP 09 v rámci koalice Spolu s ODS a KDU-ČSL povede do sněmovních voleb předsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová, která bude zároveň v čele společné kandidátky v Praze. Výkonný výbor dnes večer schválil kandidáty pro všechny kraje, informovala strana po skončení jednání. Debata se podle informací ČTK vedla zejména o pražské kandidátce, kde členové výboru prohodili kandidáty na třetím a čtvrtém místě.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Summit EU vyzval k propuštění Navalného

Summit EU odsoudil zacházení s ruským opozičníkem Navalným a požaduje jeho okamžité propuštění na svobodu, uvedl šéf Evropské rady Charles Michel.

Zdroj: ČTK
Další zprávy