Obrazem: Festival v Karlových Varech má za sebou červený koberec. I s Affleckem a Thurmanovou

Zuzana Stivínová ve Varech.
Prezident festivalu Jiří Bartoška.
Čekání na hvězdy.
Modelka Daniela Peštová a hudebník Pavol Habera.
Casey Affleck.
Foto: Lukáš Bíba
Kultura Kultura
30. 6. 2017 18:27
Červený koberec - moment, na který se ve Varech každoročně čeká s větší netrpělivostí než na samotné filmy. Kdo s kým přijede? A co bude mít na sobě? Tady jsou první fotografie z každoroční zahajovací ceremonie. Nechybí herec Casey Affleck a jeho kolegyně Uma Thurmanová ani české hvězdy - Aňa Geislerová či Zuzana Stivínová.
 

Právě se děje

před 2 minutami

Policisté provedli prohlídky v budovách vnitra a ředitelství hasičů

Policisté provedli prohlídky v budovách vnitra a ředitelství hasičů, uvedl iRozhlas.cz. Zásah podle serveru souvisí s kauzou nemocničních zakázek.

před 24 minutami

Vstupenky na Kosovo nakonec budou k dostání i na internetu

Vstupenky na zápas českých fotbalistů s Kosovem v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy nakonec budou k dispozici i přes internet. Fotbalová asociace ČR původně online prodej v rámci bezpečnostních opatření zrušila, dnes však umožnila rezervaci přes web.

Fanoušci si rezervované lístky poté buď vyzvednou těsně před zápasem v Plzni, nebo je dostanou poštou. Stejně jako při prodeji na pokladnách stadionu ve Štruncových sadech, kde se utkání 14. listopadu uskuteční a výhra reprezentaci zajistí místo na Euru, bude při rezervaci na webu www.vstupenkyfotbal.cz možné na jeden občanský průkaz pořídit pouze čtyři vstupenky.

před 32 minutami

Útok Afghánce na severu Rakouska má druhou oběť, zemřel zaměstnanec ubytovny

Pondělní útok nožem v severorakouské obci Wullowitz u jihočeských hranic si vyžádal druhou oběť, těžkým zraněním podlehl pracovník místní ubytovny pro žadatele o azyl. V pátek to podle agentury APA oznámila policie. Za incidentem podle vyšetřovatelů stojí neúspěšný afghánský žadatel o azyl, který nejprve pobodal svého opatrovatele a poté při útěku zabil místního zemědělce.

Zdroj: ČTK
Další zprávy