reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Kreativní a moderní - design módní koupelny

Potěší a přitahují pozornost, jejich předností je také funkčnost. Moderní koupelny překvapí designem a zapadají do moderního životního stylu. Jak vytvořit takový prostor? Nejdříve potřebujeme promyšlený design a vysoce kvalitní výrobky, které pomohou splnit sen o ideální koupelně.

Při uspořádání interiérů vždy fungují barvy země. Bílé, béžové, šedé a hnědé jsou velmi zajímavou kompozitní základnou pro koupelnu. Na jejich pozadí vyniká keramika a chromované povrchy baterií. Příjemné klima takového prostoru je vytvářeno nezpochybnitelnými kombinacemi, například povrchem imitujícím beton s dlaždicemi s texturou a barvou dřeva. Právě ony dělají prostory teplé a zároveň originální.

Moderní koupelna počítá nejen s kreativní kombinací materiálů, ale také s použitím zajímavého osvětlení a výběru baterie. Z tohoto hlediska si zaslouží zvláštní pozornost KLUDI AMEO - laureát mnoha prestižních ocenění, včetně ocenění Red Dot Award, Plus X Award nebo Best product 2017. KLUDI AMEO, charakterizovaná kombinací jednoduché formy se zaoblenými liniemi těla a páky, je realizací předpokladů dnešního módního měkkého purismu. Kombinuje minimalistické úspory s organickými formami inspirovanými přírodou. Navíc se zaměřuje na inteligentní řešení a funkce, jako je mírně nakloněné tělo baterie, které zaručuje pohodlné mytí rukou. Stejně tak i ergonomické rukojeti, které umožňují intuitivní ovládání. Důležitým řešením je také s-pointer perlátor, který omezuje průtok vody na 6 l / min a poskytuje měkký, provzdušněný proud.

V moderní koupelně nezapomínejte, kromě estetiky, na praktické otázky. Pokud to umožňuje prostor, stojí za to naplánovat místo pro dvě umyvadla. Budou nejen vizuálně atraktivní, ale je to také praktické řešení problémů ranních front před tím, než půjdete do práce a do školy. Je také vhodné správně navrhnout sprchovou zónu a vybavit ji moderním řešením. Velká hlavová sprcha KLUDI A-QA je ideálním řešením pro milovníky sprchy. Uživatelé ocení její estetickou hodnotu a možnost výběru proudu: déšťový nebo přívalový. Další prvek: vanovo sprchová souprava KLUDI FRESHLINE slibuje zklidňující nebo stimulující koupel. Tři varianty proudu - masážní, dešťový, měkký - závisí na potřebách, jako šálek silné kávy nebo relaxační masáže. Designová hlavová sprcha nebo bílá sprchová rukojeť jsou ideální pro minimalistickou sprchu. Nepostradatelnou výzdobou moderní koupelny je také radiátor - jeho zajímavý tvar dokonale doplní styl interiéru.

Dokonalý interiér se skládá z více než jen dokončovacích materiálů nebo funkčního designu interiéru. Celý je vyroben z: koncepce, dobře definovaného očekávání uživatelů, dobře zvoleného řešení, barev, textury a příslušenství. Pouze společná kombinace těchto prvků způsobí, že se vaše sny o dokonalé koupelně stanou skutečností.

autor: komerční článek | 9. 3. 2018 11:08

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama